Następna praca

Analityk ds. Innowacji w Organi upravlinnya Sil Oboroni

15 października

8 wyświetleń

Organi upravlinnya Sil Oboroni

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Ta rola polega na zapewnianiu pomyślnej realizacji projektów, ułatwianiu współpracy między zainteresowanymi stronami i monitorowaniu postępów w osiąganiu celów projektu.Kluczowe obowiązki: •         Analiza polityk UE i NATO związanych z przemysłem obronnym i innowacjami•         Przygotowywanie szczegółowych raportów i notatek informacyjnych na temat rozwoju polityki i ich konsekwencji dla Ukrainy• Monitoruj trendy w innowacjach w dziedzinie obronności i oceniaj ich potencjalny wpływ na ukraińs

Ta rola polega na zapewnianiu pomyślnej realizacji projektów, ułatwianiu współpracy między zainteresowanymi stronami i monitorowaniu postępów w osiąganiu celów projektu.

Kluczowe obowiązki:

•         Analiza polityk UE i NATO związanych z przemysłem obronnym i innowacjami

•         Przygotowywanie szczegółowych raportów i notatek informacyjnych na temat rozwoju polityki i ich konsekwencji dla Ukrainy

• Monitoruj trendy w innowacjach w dziedzinie obronności i oceniaj ich potencjalny wpływ na ukraiński przemysł obronny

•         Wspieraj rozwój strategii innowacji w sektorze obronnym.

•         Pomoc w opracowywaniu zaleceń politycznych

•         Utrzymuj regularną komunikację i ułatwiaj współpracę z urzędnikami międzynarodowymi, a także odpowiednimi interesariuszami z branży

•         Przygotuj regularne raporty na temat stanu reform i innowacji ukraińskiego przemysłu obronnego

•         Identyfikuj wyzwania i proponowanie rozwiązań w celu usunięcia przeszkód w procesie integracji

Kwalifikacje i doświadczenie:

•         Stopień magistra w zakresie stosunków międzynarodowych, studiów nad bezpieczeństwem, zarządzania przemysłem obronnym , lub dziedzina pokrewna

•         Co najmniej 5 lat doświadczenia w analizie polityki przemysłu obronnego, innowacjach lub integracji euroatlantyckiej

•         Doświadczenie w pracy z agencjami rządowymi, organizacjami międzynarodowymi lub zainteresowane strony z branży obronnej

•         Udowodniona umiejętność analizowania złożonych polityk i przedstawiania zaleceń strategicznych

•         Doskonałe umiejętności analityczne i badawcze, ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu obronnego i innowacji

•         Doskonała znajomość  ustawodawstwa Ukrainy w pokrewnych obszarach

•         Doskonałe umiejętności komunikacji, zarówno w piśmie, jak i w mowie, w języku ukraińskim i angielskim

•         Umiejętność skutecznej pracy z różnymi interesariuszami w dziedzinie obronności i innowacji branże

•         Umiejętność posługiwania się narzędziami analitycznymi i oprogramowaniem

Warunki:

• Biuro w Kijowie na pełen etat

• Umowa

• Stanowisko cywilne

Kijów