Następna praca

Analityk-ekonomista działu sprzedaży (dystrybucja) w DBG

2 września

31 wyświetlenie

DBG

DBG

0 recenzji
Brak doświadczenia
Charków

Firma „Attika” jest uznanym liderem w segmencie sprzedaży wyrobów tytoniowych, różnorodnych napojów i przekąsek. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku i od tego czasu prężnie się rozwija i automatyzuje na rynku Charkowa i obwodu charkowskiego. Zapraszamy do naszego zespołu analityka sprzedaży-ekonomistę (kierunek sprzedaży hurtowej i dystrybucji wyrobów tytoniowych).Oferujemy:stabilna praca w dynamicznie rozwijającej się ukraińskiej firmie;wypłata wynagrodzenia bez opóźnień 2 razy

Firma „Attika” jest uznanym liderem w segmencie sprzedaży wyrobów tytoniowych, różnorodnych napojów i przekąsek. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku i od tego czasu prężnie się rozwija i automatyzuje na rynku Charkowa i obwodu charkowskiego.

Zapraszamy do naszego zespołu analityka sprzedaży-ekonomistę (kierunek sprzedaży hurtowej i dystrybucji wyrobów tytoniowych).

Oferujemy:

  • stabilna praca w dynamicznie rozwijającej się ukraińskiej firmie;
  • wypłata wynagrodzenia bez opóźnień 2 razy w miesiącu;
  • harmonogram pracy: pon.-pt. od 9:00 do 18:00;
  • komfortowe biuro w pobliżu Rynku Centralnego lub Majdanu Konstytucji, gdzie zawsze jest światło i internet.

Twoje obowiązki:

  • kontrola pozostałych produktów grupy tytoniowej;
  • tworzenie zamówień dla dostawców na podstawie potrzeb;
  • naliczanie wysokości wynagrodzeń, premii itp. zgodnie z warunkami handlowymi dostawców i polityką firmy;
  • kontrola cen (ustalanie nowych cen, prowadzenie katalogu, sprawdzanie, przeliczanie narzutów , wprowadzanie zmian itp.);
  • prowadzenie bazy danych specyfikacji ;
  • raporty z kontroli należności;
  • analiza realizacji programów dystrybucyjnych producentów;
  • przygotowanie raportów sprzedaży na zlecenie kierownictwa.
  • ul>

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub matematyczne;
    • doświadczenie w pracy ze zbiorami danych, umiejętność usystematyzowania otrzymywanych informacji;
    • pewny siebie użytkownik komputera, zwłaszcza Excela (wzory, funkcje), 1C. 8;
    • analityczne myślenie;
    • odpowiedzialność, dbałość o szczegóły;
    • doświadczenie w dowolnej sprzedaży (preferowane).
    • Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

      Czekamy na Twoje CV, koniecznie podaj poziom pożądanego ZP.

Charków