Następna praca

Analityk w Sinhronik, TOV

23 września

19 wyświetleń

Sinhronik, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Synchronic to outsourcingowa firma informatyczna, która uosabia pełną cykl realizacji projektów online, od etapu pomysłu po promocję gotowego produktu.Jesteśmy poszukujemy aktywnego i ambitnegoAnalityka gotowego dołączyć do naszego zespołu.< strong style="font-weight: 700">Wymagania:opis stanowiska analityk od 1 roku;Zrozumienie zasad gromadzenia informacji, budowania raportów;Pewny użytkownik Excela (SQL byłby plusem)..Obowiązki:Przygotowywanie raportów jednorazowych/okresowych;Formułowan

Synchronic to outsourcingowa firma informatyczna, która uosabia pełną cykl realizacji projektów online, od etapu pomysłu po promocję gotowego produktu.

Jesteśmy poszukujemy aktywnego i ambitnegoAnalityka gotowego dołączyć do naszego zespołu.

< strong style="font-weight: 700">Wymagania:

  • opis stanowiska analityk od 1 roku;
  • Zrozumienie zasad gromadzenia informacji, budowania raportów;
  • Pewny użytkownik Excela (SQL byłby plusem)..

Obowiązki:

  • Przygotowywanie raportów jednorazowych/okresowych;
  • Formułowanie wniosków i rekomendacji na podstawie na otrzymanych danych;
  • Zbieranie, agregacja i przetwarzanie dużych ilości danych (złożone próbki/zapytania).

Co oferujemy?

  • Komfortowe biuro w niewielkiej odległości od metra;
  • Harmonogram pracy: pon.-pt. od 10:00 do 19:00;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie; możliwość rozwoju zawodowego i kariery;
  • Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie;
  • Praca w zespole młodych, kreatywnych i pozytywnych ludzi.

Jeśli chcesz zostać częścią naszego zespołu, wyślij swoje CV na Telegram (@SynchroHR)lub na e-mail oznaczony "Analityk".

Kijów