Następna praca

Analityk w Yunion Oil

19 жовтня

12 wyświetleń

Yunion Oil

Yunion Oil

0 recenzji
Brak doświadczenia
Dnipro
Pełny etat

Firma Spetsbudzapchastina poszukuje wykwalifikowanego analityka do pracy z dużymi ilościami informacji. Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych, olejów i smarów do maszyn transportowych, rolniczych, specjalnych i urządzeń przemysłowych.Główne obowiązki:Praca z komputerem PC, programami biurowymi, 1C Enterprise na pewnym poziomie;Umiejętność pracy z dużą ilością informacji; Kontrola ruchu i dostępności produktów w magazynie;Analiza sald produktów w magazynie;
Firma

Spetsbudzapchastina poszukuje wykwalifikowanego analityka do pracy z dużymi ilościami informacji. Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych, olejów i smarów do maszyn transportowych, rolniczych, specjalnych i urządzeń przemysłowych.

Główne obowiązki:

  • Praca z komputerem PC, programami biurowymi, 1C Enterprise na pewnym poziomie;
  • Umiejętność pracy z dużą ilością informacji;
  • Kontrola ruchu i dostępności produktów w magazynie;
  • Analiza sald produktów w magazynie;
  • Synchronizacja sald produktów w sklepie internetowym;
  • Strukturyzacja nomenklatury ;
  • Prowadzenie analityki sklepu internetowego;
  • Wytrwałość, dbałość o szczegóły;
  • Przygotowywanie raportów zgodnie z wymaganiami firmy;
  • Wykonywanie inne zadania związane z danymi księgowymi i analitycznymi;
  • Monitorowanie i analiza otoczenia konkurencyjnego.

Co oferujemy:

1. 5-dniowy tydzień pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00

Stawka gwarantowana + część premii progresywnej< /p >

3. Rozwój zawodowy i kariera (od analityka do kierownika działu)

4. Przytulne biuro w centrum

Jeśli jesteś odpowiedzialny, zwracasz uwagę na szczegóły i masz doświadczenie w pracy z analityką, chętnie przyjmiemy Cię do naszego grona zespół.< /p>

Dnipro
Pełny etat