Menedżer ds. analiz i raportowania (Analityk danych) w International rescue committee

16 października

33 wyświetlenia

International rescue committee

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

OPIS STANOWISKA:Kierownik ds. analiz i raportowania jest odpowiedzialny za analizowanie i interpretowanie informacji dotyczących obronności oraz przekształcanie ich w przydatne informacje zarządcze i produkty komunikacyjne dla programu PRoL. Ta rola wymaga różnorodnych umiejętności analitycznych i pisarskich, dogłębnej wiedzy na temat kontekstu humanitarnego na Ukrainie, sytuacji związanej z ochroną i zainteresowanych stron. KLUCZOWE OBOWIĄZKI:Przygotowywanie wysokiej jakości, informacyjnych, im

OPIS STANOWISKA:

Kierownik ds. analiz i raportowania jest odpowiedzialny za analizowanie i interpretowanie informacji dotyczących obronności oraz przekształcanie ich w przydatne informacje zarządcze i produkty komunikacyjne dla programu PRoL. Ta rola wymaga różnorodnych umiejętności analitycznych i pisarskich, dogłębnej wiedzy na temat kontekstu humanitarnego na Ukrainie, sytuacji związanej z ochroną i zainteresowanych stron.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • Przygotowywanie wysokiej jakości, informacyjnych, imponujących wizualnie miesięcznych raportów z analizy bezpieczeństwa, raportów sytuacyjnych, migawek (selektywne raporty analityczne).
  • Zapewnianie wspólnej analizy kwestii ochrony na potrzeby wczesnego ostrzegania oraz opracowywanie opartych na dowodach wspólnych działań rzeczniczych i programowych w celu łagodzenia i eliminowania pojawiających się zagrożeń dla ochrony.
  • Dostarczyć – we współpracy z PRoL MEAL Officer – wizualizację informacji wykorzystywanych w produktach raportowych i komunikacyjnych PROL.
  • Sprawdzanie jakości zbierał informacje, inicjował i brał udział w przeglądzie narzędzi i ankiet monitorujących bezpieczeństwo.
  • Zapewnianie wiarygodności i wystarczającej jakości danych otrzymywanych od partnerów
  • Tworzenie i utrzymywanie procesów i systemów informacji o programie i raportowania.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klastrem Obronnym, przedstawicielami organizacji pozarządowych, lokalnymi urzędów i innych zainteresowanych stron.
  • Pełnienie roli osoby odpowiedzialnej za koordynację prac nad wnioskami Klastra Ochrony.
< p style="waga-czcionki: 400; Font-style: normal">WYMAGANIA STANOWISKA:

  • Minimalnie 2 lata doświadczenia w pracy w międzynarodowej organizacji pozarządowej w zakresie gromadzenia, analizowania i raportowania informacji.
  • Doskonałe umiejętności pisania i redagowania, dbałość o szczegóły, umiejętność identyfikowania luk i podejmowania inicjatywy w celu ich usunięcia.
  • Doskonałe umiejętności analityczne, w tym umiejętność syntezy i szybkiego przetwarzania informacji.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i facylitacji, a także sprawdzone umiejętności interpersonalne i dyplomacja
  • Języki: doskonały angielski, biegła znajomość ukraińskiego
  • Umiejętność obsługi komputera, doskonała znajomość pakietu Microsoft Office i doświadczenie z systemami finansowymi i zakupowymi
  • Wysoka elastyczność i duża umiejętność organizacji pracy, dotrzymywania terminów, utrzymywania samokontrolipotrafi ustalać priorytety pracy pod presją, koordynować wiele zadań i zwracać uwagę na szczegóły

Wykształcenie:wyższe wykształcenie w zakresie prawa międzynarodowego, zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania informacją, analizy danych lub innego pokrewnego.

Zalety:

• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Możliwości rozwoju
• Kursy języka angielskiego i nieograniczone szkolenia online - kursy
• Ubezpieczenie na życie
• Ubezpieczenie medyczne
• Bezpłatne wsparcie psychologiczne dla pracowników
• 30 dni kalendarzowych urlopu wypoczynkowego
• Do 10 dni płatnego urlopu zdrowotnego

Standardy działalności zawodowej

IRC i pracownicy IRC muszą przestrzegać wartości i zasad określonych w Kodeksie postępowania IRC „The IRC Way”. Są to uczciwość, obsługa i odpowiedzialność. Zgodnie z tymi wartościami IRC prowadzi i wdraża polityki mające na celu ochronę beneficjentów przed wyzyskiem i molestowaniem, ochronę dzieci, miejsce pracy wolne od molestowania, uczciwość fiskalną, przeciwdziałanie molestowaniu, zwalczanie handlu ludźmi i inne polityki. Pracownicy IRC muszą przestrzegać podstawowych wartości i zasad określonych w IRC Sposób — Standardy postępowania zawodowego: uczciwość, obsługa, równość i odpowiedzialność Zgodnie z tymi wartościami IRC realizuje swoją politykę ochronną, aby chronić dorosłych i dzieci przed wszelkimi formami wyzysku i molestowania, w tym wykorzystywania i molestowania seksualnego, a także chronić swój personel przed molestowaniem i molestowaniem seksualnym Zasady ochrony IRC, dostępne w języku angielskim i ukraińskim pod tym linkiem: https://rescue.box.com/v/irc-safeguarding-policies

IRC jest aktywnym członkiem Międzyagencyjnej Grupy Roboczej ds. Ochrony przed Wykorzystywaniem i Przemocą na tle Seksualnym (PSEA) utworzonej na Ukrainie. IRC jest zaangażowana w zmniejszanie nierównowagi płci na stanowiskach kierowniczych. Oferujemy świadczenia, które zapewniają umożliwiające środowisko, w którym kobiety mogą uczestniczyć w naszej pracy, w tym urlop rodzicielski, protokoły bezpieczeństwa uwzględniające płeć oraz inne świadczenia i dodatki wspierające.

IRC jest pracodawcą zapewniającym równe szanse. IRC rozpatruje wszystkich kandydatów na podstawie ich osiągnięć, niezależnie od rasy, płci, koloru skóry i narodowości pochodzenie, religia, orientacja seksualna, wiek, stan cywilny, status weterana lub niepełnosprawność.

Kijów