Następna praca

Inżynier AI/MLOps w apolo.us

Opublikowano ponad 30 dni temu

55 wyświetleń

apolo.us

apolo.us

0 recenzji
Więcej niż 3 lata
Kijów
Intermediate

Lokalizacja: Zdalna O nas:W Apolo angażujemy się w upraszczanie operacji AI/ML dla organizacji. Podejmując wyzwania związane z wdrażaniem sztucznej inteligencji/ML w różnych środowiskach, zapewniamy opłacalne i bezproblemowe rozwiązania. Nasze usługi zarządzane i kompleksowe narzędzia pozwalają firmom skoncentrować się na swoich głównych celach, zapewniając płynne wdrażanie sztucznej inteligencji i innowacje bez złożoności operacyjnej. Rola: Szukamy inżyniera AI/MLOps, który będzie klu

Lokalizacja: Zdalna

O nas:

W Apolo angażujemy się w upraszczanie operacji AI/ML dla organizacji. Podejmując wyzwania związane z wdrażaniem sztucznej inteligencji/ML w różnych środowiskach, zapewniamy opłacalne i bezproblemowe rozwiązania. Nasze usługi zarządzane i kompleksowe narzędzia pozwalają firmom skoncentrować się na swoich głównych celach, zapewniając płynne wdrażanie sztucznej inteligencji i innowacje bez złożoności operacyjnej.

Rola:

Szukamy inżyniera AI/MLOps, który będzie kluczowy w zarządzaniu produktami dostarczanymi przez nas i ich rozwijaniu. Ta rola wymaga wiedzy technicznej i proaktywnego sposobu myślenia, chcącego badać i wypróbowywać nowe technologie. Idealni kandydaci są zaradni, doskonale radzą sobie z rozwiązywaniem problemów i potrafią pracować samodzielnie przy minimalnym nadzorze.

Obowiązki:

  • Twórz złożone, zautomatyzowane, powtarzalne potoki dla całego cyklu życia projektu ML, w tym zarządzanie danymi, eksperymentowanie, szkolenie modeli, wdrażanie i monitorowanie w środowisku produkcyjnym.
  • Twórz integracje i aplikacje nadające się do wielokrotnego użytku na każdym etapie cyklu życia projektu ML< /li>
  • Monitoruj narzędzia/podejścia MLOps, aby aktywnie identyfikować rozwiązania różnych problemów domeny
  • Bierz udział w rozwoju usług platformy MLOps
  • Komunikuj się z użytkownikami końcowymi, aby zrozumieć ich Problemy
  • Włączanie użytkowników końcowych do platformy MLOps

Kwalifikacje:

< ul>
  • Zrozumienie cyklu życia projektów opartych na uczeniu maszynowym
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie z praktykami Kubernetes, Containerd/Docker, Helm, CI/CD, szczególnie z GitHub Actions
  • Podstawowa znajomość najlepszych praktyk MLOps (wersjonowanie danych i modeli, śledzenie eksperymentów, odtwarzalność itp.)
  • biegła znajomość języka Python na potrzeby tworzenia skryptów, automatyzacji i integracji
  • Pożądane umiejętności:

    • Obsługa sieci, w tym TCP/IP, DNS, równoważenie obciążenia i routing żądań w celu zapewnienia bezpiecznego i wydajnego działania sieci
    • Doświadczenie z narzędziami MLOps, takimi jak: Pachyderm, DVC, KubeFlow, Spark, MLFlow, Seldon lub ich alternatywami
    • Doświadczenie we wdrażaniu LLM na dużą skalę

    < p>Co oferujemy:

    • Praca zdalna, zapewniając zgodność stref czasowych w celu zapewnienia efektywnej współpracy.
    • Kształtuj kierunek i sukces produktu, przejmując odpowiedzialność składający się z niezbędnych komponentów.
    • Rozwiązuj złożone i innowacyjne wyzwania.
    • Dołącz do wspierającego i dynamicznego środowiska zespołowego.
    • Otrzymaj konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń.

    Kijów