Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy
Następna praca

Metodolog AI w Join UP!, grupa turistichnih kompaniy

Opublikowano ponad 30 dni temu

34 wyświetlenia

Join UP!, grupa turistichnih kompaniy

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

My - SkyUp i Join UP! - razem tworzymy grupę firm z ukraińskim DNA - UPfamily i jesteśmy partnerami strategicznymi. Nasz zespół składa się z ponad 1400 profesjonalistów na Ukrainie i za granicą. SkyUp Airline to międzynarodowa marka o ukraińskich korzeniach, założona w 2017 roku, odważny innowator, który czyni ukraińskie lotnictwo bardziej demokratycznym i otwartym. Naszą misją jest zachęcanie do podróży, aby zmienić światopogląd ludzi.  Zapraszamy do zespołu ludzi, którzy naprawdę kochają swoją

My - SkyUp i Join UP! - razem tworzymy grupę firm z ukraińskim DNA - UPfamily i jesteśmy partnerami strategicznymi. Nasz zespół składa się z ponad 1400 profesjonalistów na Ukrainie i za granicą.

SkyUp Airline to międzynarodowa marka o ukraińskich korzeniach, założona w 2017 roku, odważny innowator, który czyni ukraińskie lotnictwo bardziej demokratycznym i otwartym. Naszą misją jest zachęcanie do podróży, aby zmienić światopogląd ludzi.

Zapraszamy do zespołu ludzi, którzy naprawdę kochają swoją pracę, są gotowi podejmować wyzwania i zamieniać je w możliwości, a także podzielają nasze wartości.

  Razem z nami zdobędziesz doświadczenie pracując w międzynarodowej firmie, będziesz mógł zastosować swoją wiedzę w praktyce, realizować fajne projekty i rozwijać się zawodowo. Wierzymy, że najlepsze rozwiązania znajduje i wdraża zespół, gdy każdy może wnieść swój wkład. Tutaj będziesz miał okazję nie tylko zaproponować pomysły, ale także wdrożyć je w życie. Jesteśmy w tym razem!

Aby osiągnąć nasze ambitne cele, poszukujemy metodologa AI, który dołączy do naszego zespołu.

Wymagania:

  • Minimalnie 1 rok doświadczenia w pracy z AI, tworzeniu treści, tłumaczeniach lub w obszarze innowacji technologicznych.

    Wymagania: li>< li>Wykształcenie wyższe o kierunku lingwistycznym lub pokrewnym.

  • Doskonała znajomość języka angielskiego i innego języka obcego.
  • Umiejętność pracy w zespole i wysokie kompetencje organizacyjne.
  • Chęć ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego.

Zadania:

  • Zarządzanie i optymalizacja narzędzi AI do tłumaczeń , tworzenie treści i udźwiękowienie materiałów
    video.
  • Monitorowanie i utrzymywanie jakości tłumaczeń maszynowych oraz treści generowanych automatycznie.
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych algorytmów w celu zwiększenia wydajności narzędzi AI.
  • Szkolenie i rozwój modeli AI z uwzględnieniem specyfiki branży lotniczej.

Warunki pracy:< /p>

  • Oficjalne zatrudnienie;
  • Możliwość zaangażowania się w rozwój i transformację branży turystycznej;
  • Możliwość zgłaszania i wdrażania swoich pomysłów;
  • li>
  • Ubezpieczenie medyczne na korzystnych warunkach korporacyjnych;
  • Możliwość studiowania na uczelni korporacyjnej Grow UP oraz możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych;
  • Dostęp do korporacyjnej biblioteki internetowej;
  • Możliwość podróżowania na specjalnych warunkach, ponieważ oferujemy zniżki na wycieczki touroperatorskie i bilety lotnicze;
  • Najlepszy zespół, w którym panuje atmosfera opieki i wsparcia, przy którym można się uczyć i rozwijaj się każdego dnia.
  • Jesteśmy przyjazni zdalnie: możesz pracować z dowolnego miejsca na Ukrainie, a nawet na świecie. A jeśli chcesz, przyjdź do naszego biura i zabierz ze sobą swojego zwierzaka - jesteśmy Pet-Friendly. Nasze biuro jest wyposażony w generator i

Zostań jednym z nas, którzy piszą nową kartę w historii ukraińskiego lotnictwa. >

Wysyłając CV, wyrażasz zgodę LLC na przetwarzanie danych osobowych podanych przez Ciebie w CV i/lub w załączonymten list do niego. Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane są w celu przetworzenia Twojego CV, rozpatrzenia Twojej kandydatury na wolne stanowisko oraz dalszej ewentualnej komunikacji w związku z zajęciem wolnego stanowiska. LLC jest właścicielem bazy danych osobowych, w której będą zawarte informacje wskazane w CV. Dane osobowe są przez nas przetwarzane zgodnie z przepisami ukraińskiej ustawy .

Jako podmiot danych osobowych przysługują Ci wszystkie prawa określone w art. 8 ustawy Ustawa Ukrainy . Aby skorzystać z praw określonych w Ustawie, możesz skontaktować się z LLC z pisemnym wnioskiem, przesyłając go na adres siedziby LLC.

Kijów