Następna praca

Menedżer partnerski Turecki geo w TheWhyKingz

Opublikowano ponad 30 dni temu

51 wyświetlenie

TheWhyKingz

TheWhyKingz

0 recenzji
2 lata
Kijów
Intermediate
Praca zdalna

Witajcie! Powiększamy nasz zespół i zapraszamy Cię do dołączenia do niego.Jesteśmy aktywni i z sukcesem pracujemy, poszerzając nasz rynek i zakres usług.Teraz poszukujemy Affiliate managera (turecki geograf), który dołączy do naszego zespołu w Rydze.Twoje główne zadania będą:Przygotowywanie dziennych, cotygodniowych raportów w oparciu o KPI zespołu p>Codzienna optymalizacja oparta na wydajności, dogłębna analiza ruchu na różnych poziomach (według źródeł, GEO, stawek, platform itd.)Ścisła komunik

Witajcie! Powiększamy nasz zespół i zapraszamy Cię do dołączenia do niego.

Jesteśmy aktywni i z sukcesem pracujemy, poszerzając nasz rynek i zakres usług.

Teraz poszukujemy Affiliate managera (turecki geograf), który dołączy do naszego zespołu w Rydze.

Twoje główne zadania będą:

Przygotowywanie dziennych, cotygodniowych raportów w oparciu o KPI zespołu

p>

Codzienna optymalizacja oparta na wydajności, dogłębna analiza ruchu na różnych poziomach (według źródeł, GEO, stawek, platform itd.)

Ścisła komunikacja z działami projektowymi, analitycznymi i finansowymi

Identyfikuj i rekrutuj partnerów

Buduj i utrzymuj relacje z istniejącymi partnerami. Mamy już na pokładzie dużych partnerów, którymi możesz zarządzać.

Zapewnij stałe wsparcie i pomoc partnerom

Analizuj dane dotyczące wydajności i optymalizuj kampanie partnerskie

Utrzymaj partnera aktualne materiały

Bądź na bieżąco z trendami w branży i działaniami konkurencji

Oczekujemy:

języka angielskiego średniozaawansowanego,

Oczekujemy:

języka angielskiego wyższego średniozaawansowanego

p>

doświadczenie w pracy przy produkcie na rynku brazylijskim,

Doświadczenie w SEO, źródłach ruchu PPC.

Musisz wiedzieć, czym jest ROI i jak go obliczyć.

p>

Kandydat musi wiedzieć, czym jest CPA, RS, ARPU, LTV.

Musi wiedzieć, jak oceniać oszustwa

Dogłębne zrozumienie rynku brazylijskiego

Oferujemy:

- przytulne biuro w centrum Rygi z salą Play Station;

- konkurencyjną stawkę z corocznym przeglądem ;

- zatrudnienie służbowe;

- 100% wynagrodzenia chorobowego i 20 dni urlopu roboczego;

- ubezpieczenie medyczne (w tym stomatologiczne);

- ubezpieczenie zdrowotne (w tym stomatologiczne);

- zatrudnienie oficjalne; p>

- wynagrodzenie za zajęcia sportowe, basen, jogę (do wyboru);

- wynagrodzenie za szkolenie na koszt Spółki;

- premie i upominki z okazji ważnych terminy;

- nowoczesny i wysokiej jakości sprzęt;

- kursy języka angielskiego/łotewskiego;

- imprezy integracyjne;

- miękkie i profesjonalne zarządzanie.

O TheWhyKingzTheWhyKingz — istniejemy, aby stawić czoła najbardziej wymagającym pytaniom klientów
Jesteśmy zaciekłym klanem nietuzinkowych - myśliciele pudełkowi, którzy zwinnie podchodzą do tworzenia pełnego cyklu oprogramowania i CRM, projektowania stron internetowych, tworzenia aplikacji mobilnych, zarządzania projektami i całego kompleksowego pakietu usług w obszarze IT.
Nasza sieć rozciąga się na kontynentach, nasza wiedza na temat dostarczanych rozwiązań jest ogromna, nasi klienci ufają nam, kompleksową produkcję platform pod klucz od A do Z.
Jeśli jesteś ostrym, wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie backendu lub frontendu, projektowania UX i UI, oceny i opracowywania planów działania, zapewniania jakości, dużych danych lub jakiejkolwiek innej powiązanej dziedziny, potrzebujemy Ciebie, Twojego błyskotliwego umysłu i Twojej szalonej furii.

Przetłumaczone przez Google

2 lata
Kijów