Premia za zatrudnienie: 650$

Następna praca

Experienced Linux Embedded Developer w ANVI

Opublikowano ponad 30 dni temu

694 wyświetlenia

4 aplikacje   1 odpowiedź

ANVI
ANVI
Outstaffing Solutions
5
4 recenzji
Sofiia
Sofiia
IT recruiter
6500$
Więcej niż 5 lat
Upper Intermediate
Praca zdalna

Inżynier oprogramowania wbudowanego będzie ściśle współpracował z naszym zespołem badawczo-rozwojowym w celu opracowania i utrzymania wysokiej jakości systemów oprogramowania wbudowanego. Będziesz odpowiadać za przechodzenie przez cały cykl życia oprogramowania wbudowanego, od koncepcji po wdrożenie.

Kim jesteśmy:

Kluren to wiodąca i innowacyjna firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania, obsługująca różne sektory, w tym organizacje zajmujące się obroną, bezpieczeństwem wewnętrznym, mediami i technologią. Koncentrujemy się na dostarczaniu wysokiej klasy rozwiązań inżynierii oprogramowania w połączeniu z innowacyjną strategią, doradztwem i możliwościami projektowymi. Nasze bogate doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych, mobilnych i różnych złożonych systemów pozwala nam oferować szeroką gamę kompleksowych usług i rozwiązań, dostosowanych do potrzeb i wymagań naszych klientów.

O naszym kliencie:

Dostawca rozwiązań specjalizujący się w obszarach bezpieczeństwa wewnętrznego, infrastruktury komunikacyjnej i komunikacji taktycznej. Oferują szereg usług, od platform dowodzenia i kontroli po szkolenia wywiadowcze, i są obecni na całym świecie, prowadząc operacje w Azji, Europie, Afryce i obu Amerykach.

Obowiązki:

  • Projektuj, wdrażaj, testuj i utrzymuj oprogramowanie wbudowane napisane głównie w językach C i C++.
  • Debuguj i optymalizuj problemy na poziomie systemu związane z wbudowanym oprogramowaniem.
  • Pracuj z procesorami TI, szczególnie z procesorami i procesorami DSP.
  • Obsługa i debugowanie oprogramowania w środowisku CCS.
  • Twórz i optymalizuj wbudowane sterowniki i moduły jądra systemu Linux.
  • Współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi, w tym inżynierami sprzętu i menedżerami produktu, aby osiągnąć cele projektu.
  • Analizuj i zwiększaj wydajność, stabilność i skalowalność zasobów systemowych.
  • Zapewnij wsparcie w zarządzaniu konfiguracją oprogramowania.

Wymagania:

  • Licencjat z informatyki lub inżynierii komputerowej.
  • Doświadczenie (ponad 10 lat) w pełnym cyklu życia wbudowanego systemu oprogramowania.
  • Ekspert w zakresie kolejnych technologii:

Rodzina procesorów TI (CPU - konieczność, DSP - duża zaleta)

Środowisko CCS i metodologia debugowania

Wbudowany Linux (jądro, sterowniki, konfiguracja drzewa urządzeń).

  • Biegła znajomość C i C++.
  • Dogłębna znajomość nowoczesnych technik kodowania systemów operacyjnych (Linux, RTOS), protokołów IP i interfejsów sprzętowych.
  • Znajomość narzędzi konfiguracyjnych oprogramowania.
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów.
  • Silne umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i werbalne.
  • Umiejętność prowadzenia konwersacji w języku angielskim.
Specjalizacje: Linux
Słowa kluczowe: linux, C++

Przetłumaczone przez Google

6500$