Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 600$

Embedded Engineer w Honeycomb Software1

Opublikowano ponad 30 dni temu

634 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
1000 - 6000$
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Honeycomb Software to innowacyjna, szybko rozwijająca się firma programistyczna, która opracowuje produkty cyfrowe dla startupów i firm internetowych. Poszukujemy pasjonata i utalentowanego inżyniera systemów wbudowanych, który będzie odpowiedzialny za wnioskowanie o uczeniu maszynowym na urządzeniach brzegowych, takich jak Nvidia Jetson lub chipy tensorowe.

Honeycomb Software to innowacyjna, szybko rozwijająca się firma programistyczna, która opracowuje produkty cyfrowe dla startupów i firm internetowych.

Poszukujemy pasjonata i utalentowanego inżyniera systemów wbudowanych, który będzie odpowiedzialny za wnioskowanie o uczeniu maszynowym na urządzeniach brzegowych, takich jak Nvidia Jetson lub chipy tensorowe. Będzie współpracował z innymi naukowcami i inżynierami w celu optymalizacji wdrażania uczenia maszynowego i modeli optymalizacyjnych na urządzeniach brzegowych. Będzie on odpowiedzialny za zminimalizowanie potoku modelu/danych, aby mógł działać na urządzeniu o tak niskim poborze mocy. Poza innowacjami będziesz ściśle współpracować z doświadczonymi naukowcami, inżynierami i menedżerami programów, aby dostarczać zoptymalizowany potok wnioskowania do rzeczywistych produktów. Twoja praca będzie miała bezpośredni wpływ na naszych klientów z różnych branż. Jesteś idealnym kandydatem, jeśli z entuzjazmem podchodzisz do dostarczania solidnych i dominujących na rynku produktów i rozwiązań. Rozwijasz się w niejednoznacznych środowiskach, które wymagają znalezienia najlepszych odpowiedzi na otwarte problemy, które nie zostały wcześniej rozwiązane. Wykorzystujesz swoją wyjątkową wiedzę techniczną w szybko rozwijających się badaniach i rozwoju oraz wykorzystujesz swoją podstawową wiedzę z zakresu informatyki, matematyki i statystyki, aby tworzyć niezawodne, skalowalne produkty o wysokiej wydajności. Twoje silne umiejętności komunikacyjne umożliwiają efektywną współpracę zarówno z partnerami biznesowymi, jak i technicznymi. Masz praktyczne doświadczenie w podejmowaniu właściwych decyzji dotyczących metod technicznych. Dążysz do prostoty i elegancji oraz wykazujesz się znaczną kreatywnością i rozsądnym osądem popartym prawdziwymi danymi. Przede wszystkim jesteś gotów podejmować skalkulowane ryzyko, uczyć się, próbując i rozwijać się jako zespół.

WYMAGANIA:

  • Stopień magistra/doktora informatyki, elektrotechniki, uczenia maszynowego lub dziedziny pokrewnej
  • Doświadczenie we wdrażaniu modeli uczenia głębokiego na urządzeniach brzegowych, takich jak Nvidia Jetson
  • Głęboka znajomość C/C++
  • Dużym plusem jest Python/TensorFlow
  • Doskonałe umiejętności komunikacji w mowie i piśmie w języku angielskim

OBOWIĄZKI:

  • Zoptymalizuj modele ML i Deep Learning do uruchamiania na liniach urządzeń Edge Jetson Nvidia przy minimalnym zużyciu CPU/GPU i pamięci
  • Przycinanie modelu głębokiego uczenia się, aby zużywał mniej zasobów
  • Zoptymalizuj potok danych do pracy z ograniczonymi zasobami obliczeniowymi/energetycznymi
  • Współpracuj z kierownikami projektów, aby zdefiniować przypadki użycia, zbierać dane i porównywać wyniki

OFERUJEMY:

  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Ciekawe długoterminowe projekty i ambitne zadania w zespole profesjonalistów
  • Możliwość nauki, rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • Elastyczny grafik pracy
  • Płatne urlopy, zwolnienia lekarskie i świadczenia socjalne od firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i regularne oceny wyników
  • Ekspozycja projektu i własność, które mają wpływ na naszych użytkowników, produkt i biznes
  • Trudne zadania techniczne, szybkie cykle uczenia się i znaczące informacje zwrotne

Jeśli jesteś zainteresowany tą posadą, prześlij nam swoje CV! Porozmawiajmy!

Specjalizacje: C / C++ / Embedded
Słowa kluczowe: developer, Office/Remote of your choice, senior