Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Директор відділу маркетингу w Yuliia Mazna

Opublikowano ponad 30 dni temu

615 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Yuliia Mazna
IT kompaniya
IT Recruiter
Więcej niż 3 lata
Kijów
Advanced/Fluent
Praca zdalna

Nasza misja: Integracja ukraińskiego przemysłu IT z globalną infrastrukturą IT tworząc warunki, w których ukraińscy inżynierowie i programiści będą mogli wykorzystać zaawansowane międzynarodowe doświadczenie w tworzeniu otwartego oprogramowania oprogramowanie.

BoostHub to platforma skupiająca przedstawicieli biznesu i

społeczność profesjonalnych programistów i inżynierów, którzy tworzą rozwiązania, które pomagają w transformacji ukraińskiej gospodarki,

automatyzować procesy biznesowe, rozwijać, zwiększać wydajność, a tym samym

szybciej odzyskać siły po działaniach wojennych.

KOGO SZUKAMY?

Dyrektor Działu Marketingu

(z obowiązkami menedżera BizDev)

To menedżer, który odpowiada za strategię promowania produktów i usług IT na rynku, tworząc bazę potencjalnych klientów.

Rutynowe zadania Dyrektora Marketingu obejmują analizę informatyczną rynku i kanałów sprzedaży, tworzenie i wdrażanie strategii marketingowych, wprowadzanie nowych produktów na rynek, kreację reklamy, promocję w Internecie, kreowanie marki, komunikację i koordynację wspólnej pracy z innymi działami .

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • Co najmniej 3 lata udanego doświadczenia zawodowego w dziedzinie marketingu cyfrowego, co potwierdza pewne wyniki: wzrost oglądalności, wzrost konwersji itp.;
  • Zaawansowany poziom języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu skutecznymi strategiami marketingowymi;
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość pracy z różnymi kanałami marketingu cyfrowego;
  • Doświadczenie menedżerskie: dobór personelu, wyznaczanie i monitorowanie celów, analiza wyników, rozwój procesów biznesowych jednostki;
  • Szeroka wiedza z zakresu marketingu i produktu;
  • Dogłębne zrozumienie narzędzi raportowania i analizy, umiejętność konsolidacji danych z różnych źródeł;
  • Praca z najnowszym oprogramowaniem i usługami do automatyzacji analiz i marketingu;
  • Myślenie analityczne, umiejętność podejmowania decyzji na podstawie otrzymanych danych z pozytywnym wpływem na wyniki marketingowe firmy;
  • Znajomość zasad budżetowania;
  • Silne umiejętności prezentacji umożliwiające dzielenie się wynikami osobistymi i zespołowymi;
  • Orientacja na wyniki, odpowiedzialność i kreatywność, wysoki poziom samoorganizacji.

Obowiązki:

  • Opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej.
  • Analiza otoczenia rynkowego i kanałów sprzedaży.
  • Monitoring działań marketingowych i cen konkurencji.
  • Prognozowanie popytu konsumpcyjnego.
  • Opracowanie i wdrożenie planu marketingowego, zarządzanie marką Analiza efektywności działań marketingowych, w razie potrzeby jego korekta.
  • Reklama, promocja w Internecie:
  • Opracowanie kampanii i promocji, realizacja i ocena ich skuteczności.
  • Budżetowanie: planowanie wydatków na miesiąc, kwartał, rok i ich kontrola.
  • Badania marketingowe, analiza konkurencji.
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, partnerami. Zarządzanie pracownikami (marketerzy, copywriterzy, projektanci, lead generatory itp.) - selekcja, szkolenia, ocena.
  • Przez pierwsze 6 miesięcy (wrzesień 2022 – luty 2023) Dyrektor Marketingu musi również pełnić funkcje BizDev Managera, tj.:
  • komunikacja z zespołem (działem marketingu), klientami, partnerami;
  • tworzenie ofert handlowych, umów;
  • analiza bieżących spraw w projekcie;
  • badanie trendów branżowych;
  • badanie aktualnych możliwości rozwoju biznesu

Będzie to plus:

  • Doświadczenie w pracy z IT;
  • Doświadczenie w pracy z rynkami zagranicznymi;
  • Zarządzanie wejściem na nowe rynki;
  • Doświadczenie współpracy z pracownikami zdalnymi/zagranicznymi;

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie w obiecującej dziedzinie;
  • Zgrany i wysoko wykwalifikowany zespół oraz przyjazna atmosfera pracy;
  • Prawdziwa szansa na rozwój zawodowy i osobisty;
  • Trudne, ale ekscytujące zadania;
  • Nauka angielskiego;

Specjalizacje: Marketing

Kijów