Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Digital Marketing Manager w Solar Digital

Opublikowano ponad 30 dni temu

149 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
1 rok
Odesa
Nie jest biegły

Solar Digital poszukuje aktywnego i troskliwego Marketera, który dołączy do swojego zespołu w celu systematycznej promocji naszych usług.W ramach obowiązków: Interakcja ze społecznościami różnych platform (Dribbble, Behance itp.) Aktywność na czatach tematycznych i grupach projektowych - komunikacja z uczestnikami, PR organiczny naszej firmy i naszych projektów.Rozwój naszego czatu projektantów w Telegramie.

Solar Digital poszukuje aktywnego i oddanego Marketera , który dołączy do jego zespołu w celu systematycznej promocji naszych usług.

Obowiązki obejmują:

  • Interakcja ze społecznościami różnych platform (Dribbble, Behance itp.);
  • Aktywność w czatach tematycznych i grupach projektowych — komunikacja z uczestnikami, organiczny PR naszej firmy i naszych projektów.
  • Rozwój naszego czatu projektanta w Telegramie.
  • Dodawanie prac firmy do platform z konkursami i portfolio, wyszukiwanie nowych takich platform do umieszczenia;
  • Wyszukiwanie nowych katalogów w celu umieszczenia informacji o naszej firmie oraz aktualizacja informacji w już istniejących katalogach;
  • Przepisywanie materiałów tekstowych;
  • Wykonywanie innych zadań marketingowych.

Podstawowe wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze marketingu od 2 lat;
  • Opanowanie podstawowych umiejętności marketingu internetowego: linkbuilding, content marketing, tworzenie i rozwój społeczności, copywriting;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1;
  • Zainteresowanie branżą projektowania i tworzenia stron internetowych;
  • Pedantyzm i dbałość o szczegóły;
  • Inicjatywa, odpowiedzialność i samoorganizacja;
  • Strategiczne myślenie;
  • Opracowano „przestrzeganie”.

Oferujemy:

  • Hybrydowy format pracy (biuro w Odessie);
  • Elastyczny grafik pracy: od 08:00 do 11:00 do 17:00 do 20:00;
  • Płatne oficjalne weekendy, święta i dni chorobowe;
  • Kreatywne i proaktywne środowisko;
  • Kursy języka angielskiego;
  • Możliwość dodatkowych kursów (po 6 miesiącach pracy).

Specjalizacje: Marketing
Słowa kluczowe: Marketing, Manager, digital

Przetłumaczone przez Google

1 rok
Odesa