Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 450$

DevOps/Infrastructure Engineer w Honeycomb Software1

Opublikowano ponad 30 dni temu

383 wyświetlenia

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
1000 - 4500$
2 lata
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Poszukujemy DevOps/Infrastructure Engineer, który dołączy do naszego zespołu pracującego nad dalszym rozwojem istniejących platform. Będziesz pracować z maszynami wirtualnymi Azure i Linux. Główny nacisk zostanie położony na infrastrukturę chmury Azure, która będzie wymagana do tworzenia i obsługi środowisk programistycznych itp.

Honeycomb Software to innowacyjna, szybko rozwijająca się firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania, która tworzy produkty cyfrowe dla startupów i MŚP.

Poszukujemy DevOps/Infrastructure Engineer , który dołączy do naszego zespołu pracującego nad dalszym rozwojem istniejących platform.

Będziesz pracować z maszynami wirtualnymi Azure i Linux. Główny nacisk zostanie położony na infrastrukturę chmury Azure, która będzie wymagana do tworzenia i obsługi środowisk programistycznych itp.

O kliencie:

Product, założona w 2014 r., jest wiodącą platformą produktów konsumenckich służącą do budowania, pozyskiwania i współpracy z markami, wykorzystującą zastrzeżone oprogramowanie i sprawny łańcuch dostaw do tworzenia najlepiej sprzedających się produktów konsumenckich. Firma posiada 14 własnych i obsługiwanych marek, które obejmują różne kategorie od urządzeń gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych po olejki eteryczne. Ich lista ponad 2000 produktów stale rośnie, wspieranych przez Commerce Operating System i ponad 220 pracowników na całym świecie. Zespół czerpie z różnych środowisk, aby wspólnie przewidywać przyszłość produktów. Posiada biura w Ameryce, Kanadzie, Polsce, Izraelu, Chinach i na Filipinach oraz pracowników zdalnych we Francji, Australii, Chorwacji i nie tylko.

WYMAGANIA:

  • Ponad 2-letnie doświadczenie w pracy w architekturze chmury, z solidną wiedzą techniczną na temat praktyk Azure i DevOps
  • Dobra znajomość Linuksa
  • Głęboka wiedza na temat Azure we wszystkich dziedzinach, w tym DevOps, CAF, architektura, programowanie i operacje
  • Praktyczne doświadczenie z infrastrukturą jako kodem (IaC), w tym korzystaniem z GitHub i Terraform
  • Wysoko cenione są certyfikaty Azure i terraform/DevOps
  • Dobry angielski i ogólnie umiejętności miękkie

OBOWIĄZKI:

  • Dołącz do zespołu programistów chmury platformy Azure i postępuj zgodnie ze strategią usług firmy
  • Współpracuj z innymi zespołami inżynierów, aby identyfikować i realizować inicjatywy i projekty
  • Kwalifikacja i zakres wymagań, a także projektowanie, tworzenie architektury i opracowywanie rozwiązań opartych na platformie Azure przy użyciu Terraform i innych odpowiednich technologii
  • Zarządzaj wieloma inicjatywami jednocześnie i zapewnij odpowiednią priorytetyzację
  • Twórz różne środowiska programistyczne
  • Obsługa maszyn wirtualnych z systemem Linux

OFERUJEMY:

  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Ciekawe długoterminowe projekty i ambitne zadania w zespole profesjonalistów
  • Możliwość nauki, rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • Elastyczny grafik pracy
  • Płatne urlopy, zwolnienia lekarskie i świadczenia socjalne od firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i regularne oceny wyników

Jeśli jesteś zainteresowany tą posadą, prześlij nam swoje CV! Porozmawiajmy!

Specjalizacje: DevOps, Linux
Słowa kluczowe: developer, Office/Remote of your choice, senior

2 lata
Pełny etat