Premia za zatrudnienie: 150$ - 200$

Następna praca

DevOps engineer w Softcery

Opublikowano ponad 30 dni temu

128 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

Softcery
Softcery
outsorce
0 recenzji
1500 - 2000$
1 rok
Pre-Intermediate
Praca zdalna

Witam 👋 Poszukujemy doświadczonego i utalentowanego Inżyniera DevOps, z którym sprawimy, że infrastruktura naszych projektów będzie jeszcze bardziej niezawodna, a proces DevOps jeszcze bardziej elastyczny i przyjazny dla programistów 🤘

Obowiązki:

  1. Współpraca z zespołami projektowymi i szybkie reagowanie na ich zgłoszenia.
  2. Tworzenie, optymalizacja i skalowanie infrastruktury chmurowej na AWS z wykorzystaniem stosu Hashicorp (Terraform i inne).
  3. Konfigurowanie i utrzymywanie skutecznego i przyjaznego programistom procesu DevOps w celu zapewnienia regularnych i niezawodnych wydań produkcyjnych.
  4. Pracę w formacie flex-time – zgodnie z obciążeniem pracą.

Wymagania:

  1. Odpowiednie doświadczenie od 1 roku na identycznym stanowisku.
  2. Doświadczenie z AWS, Terraform, GitHub.
  3. Pisany angielski.
  4. Znajomość JavaScript/TypeScript oraz umiejętność samodzielnego wdrażania i debugowania aplikacji przy minimalnym zaangażowaniu programistów.

Etapy rekrutacji:

  1. Wywiad-znajomość.
  2. Zadanie testowe.
  3. Przegląd zadania testowego.
  4. Połączenie testowe.

Oferujemy:

  1. Możliwość pracy zdalnej.
  2. 20 płatnych dni urlopu w tygodniu w roku, 12 dni płatnego zwolnienia lekarskiego w roku, 2 miesięczne płatne urlopy menstruacyjne (w przypadku kobiet).

Jeśli spodobała Ci się oferta pracy i uważasz, że nadajesz się na to stanowisko, nie wahaj się, zostaw recenzję, a my z przyjemnością spotkamy się z Tobą na rozmowie kwalifikacyjnej 👋

Specjalizacje: DevOps
Słowa kluczowe: JavaScript, AWS, TypeScript, Terraform

1 rok