Premia za zatrudnienie: 350$ - 400$

Następna praca

DevOps Engineer w ANVI

Opublikowano ponad 30 dni temu

345 wyświetleń

12 aplikacji   2 odpowiedzi

ANVI
ANVI
Outstaffing Solutions
5
4 recenzji
3500 - 4000$
Więcej niż 3 lata
Baku
Upper Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Jako inżynier DevOps będziesz odgrywać kluczową rolę w automatyzacji i optymalizacji naszej infrastruktury chmurowej, zapewniając skalowalne, bezpieczne i wydajne operacje. Będziesz współpracować z zespołami wielofunkcyjnymi przy wdrażaniu, zarządzaniu i monitorowaniu naszych aplikacji, wspierając procesy ciągłej integracji i wdrażania (CI/CD).

Kluczowe Obowiązki:

  • Projektuj, wdrażaj i zarządzaj infrastrukturą opartą na chmurze na GCP, dobrze rozumiejąc usługi AWS.
  • Automatyzuj procesy udostępniania, skalowania i zarządzania infrastrukturą za pomocą narzędzi takich jak Terraform, Ansible i Kubernetes.
  • Wdrażaj potoki CI/CD i zarządzaj nimi, aby zapewnić bezproblemowe wdrażanie kodu i aktualizacje.
  • Monitoruj wydajność systemu, rozwiązuj problemy i zapewniaj wysoką dostępność i niezawodność.
  • Współpracuj z zespołami programistów, aby zoptymalizować wydajność aplikacji na stosach Apache/PHP.
  • Wdrażaj najlepsze praktyki bezpieczeństwa i zasady zgodności, aby chronić dane i infrastrukturę.
  • Przyczyniaj się do rozwoju i integracji procesów BigQuery i ETL do analizy danych.
  • Eksploruj i integruj nowe technologie i narzędzia chmurowe w celu zwiększenia wydajności operacyjnej.

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka, inżynieria lub pokrewne.
  • 3-5 lat doświadczenia na stanowiskach DevOps ze szczególnym naciskiem na GCP. Znajomość AWS jest bardzo przydatna.
  • Znajomość języków skryptowych (np. Python, Bash).
  • Doświadczenie w technologiach konteneryzacji i orkiestracji (Docker, Kubernetes).
  • Dobra znajomość narzędzi CI/CD (Jenkins, GitLab CI/CD itp.).
  • Doświadczenie ze stosem Apache/PHP będzie znaczącą zaletą.
  • Znajomość procesów Google Looker, BigQuery i ETL będzie dodatkowym atutem.
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów, z proaktywnym podejściem do identyfikowania i rozwiązywania problemów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i pracy zespołowej.

Specjalizacje: DevOps
Słowa kluczowe: DevOps Engineer

Baku