Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

DevOps engineer w Insoft Global

Opublikowano ponad 30 dni temu

688 wyświetleń

8 aplikacji   2 odpowiedzi

Insoft Global
0 recenzji
2 lata
Intermediate
Praca zdalna

Do 15 lutego poszukujemy proaktywnego i zmotywowanego Inżyniera DevOps, który będzie odpowiedzialny za przyspieszenie tworzenia oprogramowania na różnych etapach: rozwoju, zapewnienia jakości, wdrożenia i integracji. Potrzebujemy Twojej umiejętności budowania rozwoju systemów i przekształcania wymagań biznesowych w zadania dla programistów, w połączeniu z naszym doświadczeniem, aby ulepszyć nasze usługi infrastrukturalne :)

Wymagania:

- Co najmniej 2 lata doświadczenia jako DevOps Engineer w środowisku chmurowym;

- Doskonała znajomość systemów Unix;

- Doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD: Teamcity, Jenkins;

- Znajomość języków skryptowych: Bash, Powershell;

- Doświadczenie z Dockerem, Kubernetesem.

Тech Stack: Linux, AWS, EC2, Google Cloud, Cloudformation, Digital Ocean, Docker, Kubernetes, CI/CD, Teamcity, Jenkins, Apache, Nginx, Tomcat, Bash, Powershell, Git, SVN, Nagios, Grafana, Databases, Jira , Confluence, Trello

Obowiązki:

- Tworzenie CI/CD dla różnych chmur (Amazon, Google Cloud)

- Praca z różnymi systemami Unix w Amazon i Google Cloud: instalacja, konfiguracja, aktualizacje i hosting różnych aplikacji;

- Pisanie dokumentacji technicznej.

Obowiązki:

Specjalizacje: DevOps
Słowa kluczowe: linux, AWS, Docker, gcp, ci/cd

Przetłumaczone przez Google

2 lata