Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

DevOps (FinTech) w under NDA

Opublikowano ponad 30 dni temu

830 wyświetleń

6 aplikacji   4 odpowiedzi

0 recenzji
Anna
Anna
IT recruiter
2 lata
Kijów
Intermediate
Praca zdalna

Stabilna firma fintech z obiecującymi planami rozwoju wzmacnia teraz zespół i zaprasza do współpracy – DevOps

Produkt jest dostawcą usług płatniczych, który jest stale aktualizowany o nowe funkcje.

Zespół (do 20 osób) :

Zaplecze: 3 programistów;

Przód: 2;

Fullstack: 4 (od juniora do seniora).

3 devops, 2 BA, sys.admin, wsparcie techniczne i PM.

Wymagania:

- Podstawowa znajomość basha, jasne zrozumienie CI\CD;

- Kubernetes (Weave CNI, MetalLB, GlusterFS, heapster);

- JELEŃ KANADYJSKI;

- Linux: CentOS;

- klaster RabbitMQ;

- Grafana, Prometeusz;

- Zarządzanie monitorowaniem Percona, klaster Percona XtraDB;

- Gitlab/CI;

- AWS: EC2, RDS, VPC, ELB;

-Proxmox, VMware;

- Doświadczenie w konfiguracji nginx\PHP;

- Znajomość języka angielskiego: w piśmie - Upper-intermediate+, w mowie - Intermediate.

Obowiązki:

- Wsparcie i rozwój klastra wirtualizacji fault-tolerant (ECS, Proxmox);

- Monitorowanie dostępności (Prometeusz);

- Ustawienia dzienników;

- Zarządzanie narzędziami specjalnymi i doskonalenie środków bezpieczeństwa (Firewall, Anty-DDoS, IDS/IPS, WAF);

- Coroczny audyt PCI DSS;

- Pisanie i aktualizowanie ról do automatycznego wdrażania (Ansible, Jenkins, Git, skrypt powłoki).

Będzie plusem:

- AWS: ECS, ECR;

- Jenkinsa;

- Ansible, Terraform;

- Linux: Debian;

- jałowiec;

- Wcześniejsze doświadczenie w konfigurowaniu serwerów proxy do równoważenia serwerów WWW i baz danych (haproxy, ngingl).

Oferujemy:

— Pełna praca zdalna z elastycznym grafikiem pracy;

— Ciekawy i zakrojony na szeroką skalę projekt w zakresie płatności internetowych;

— Przyzwoity poziom motywacji finansowej;

— Doskonalenie zawodowe, szkolenia i studia specjalistyczne.

Etapy: ⭕️ Rozmowa wprowadzająca ⭕️ tech. call z zespołem, w którym uczestniczą DevOps, PM, CTO

Specjalizacje: DevOps
Słowa kluczowe: Office/Remote of your choice

Przetłumaczone przez Google

2 lata
Kijów