Premia za zatrudnienie: 300$

Następna praca

Data Scientist w EJAW

Opublikowano ponad 30 dni temu

1416 wyświetleń

7 aplikacji   0 odpowiedzi

EJAW
EJAW
Outsource
0 recenzji
1000 - 3000$
2 lata
Pre-Intermediate
Praca zdalna

Przetłumaczone przez Google

Hej, poszukujemy Strong Junior / Middle Data Scientist

Opis pracy:

— inżynier ML/CV z ponad 1,5-letnim doświadczeniem naukowym;

— pomóż zespołowi przetwarzającemu obrazy udoskonalić istniejące przepływy pracy;

— dostarczanie nowych rozwiązań optymalizujących proces pracy. Będzie to wymagało wniesienia wkładu;

— praca z uczeniem maszynowym, wizją komputerową, gromadzeniem danych i bazami kodu systemów rozproszonych.

Obowiązki:

— opracować nowe narzędzia do automatyzacji i uproszczenia zadań, umożliwiając w ten sposób zespołowi przetwarzania obrazu szybsze przetwarzanie danych;

— wspierać istniejące zmiany, ułatwiać je.

Wymagane kompetencje:

— co najmniej 1 rok odpowiedniego doświadczenia w zakresie programowania;

— zaawansowany technicznie z Pythonem i wiedzą ogólną;

— solidna wiedza i udokumentowane doświadczenie w zakresie uczenia maszynowego;

— biegłość w posługiwaniu się komputerową wizją i narzędziami głębokiego uczenia: PyTorch/Tensorflow, OpenCV, Keras, Numpy, Pandas, Matplotly;

- Wysokie umiejętności komunikacyjne

Stos:

Pythona 3.6+

PyTorch

Tensorflow

OpenCV

Będzie Plusem:

Doker

Linuks

Specjalizacje: Python
Słowa kluczowe: linux, Python, developer, Docker

2 lata