Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

C#/Xamarin app developer w Recruiting Inhouse Agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

913 wyświetlenia

7 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Nina
Nina
recruiter
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Spersonalizowana aplikacja szkoleniowa, która umożliwia ponad 20 milionom ludzi na całym świecie utrzymanie zdrowego mózgu i szczęśliwego życia.

WYMAGANIA

● Ponad 2 lata doświadczenia z C#;

● solidne zrozumienie OOP i wzorców/praktyk projektowych;

● wykształcenie informatyczne lub pokrewne.

BĘDZIE PLUSEM

● doświadczenie w tworzeniu aplikacji z Xamarin / Unity / Flutter, w tym praca nad UI dla iOS lub Android;

● doświadczenie w tworzeniu gier;

● doświadczenie w pracy w ramach znormalizowanych Systemów Zarządzania Jakością (np. ISO 13485) lub Produktów Medycznych.

OFERUJEMY

● tworzyć coś, co ma rzeczywistą wartość dla ludzi;

● mieć duży wpływ na naszą platformę, która dociera do milionów ludzi na całym świecie;

● stworzyć coś ekscytującego;

● zrewolucjonizować systemy opieki zdrowotnej i edukacji;

● pracować częściowo lub całkowicie zdalnie;

● jeśli wolisz regularnie pracować w biurze, w naszym biurze w Berlinie możemy zapewnić biurko;

● elastyczne godziny pracy (nasze podstawowe godziny pracy: 9:30 - 16:30 CET).

OBOWIĄZKI

● tworzenie i utrzymywanie Aplikacji Mobilnych w C# / Xamarin współdzielonych bibliotekach kodu i narzędziach wewnętrznych;

● wkład w produkt i wpływ na życie ludzi;

● ciągłe sprawdzanie danych dotyczących stanu aplikacji, aby zapewnić jej działanie;

● współpraca z zespołem w celu opracowania i oszacowania pomysłów na usprawnienia.

PODRÓŻ KANDYDATA

Rozmowa z rekruterem — Zadanie techniczne — Rozmowa z przełożonym — Rozmowa z technikiem

Specjalizacje: .NET
Słowa kluczowe: C#, c#/.net, Office/Remote of your choice, xamarin, xamarin native