Następna praca

Customer Support Representative w Everhelp

2 maja

76 wyświetleń

2 aplikacje   0 odpowiedzi

0 recenzji
500 - 750$
Brak doświadczenia
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy Przedstawiciela Obsługi Klienta, który dołączy do zespołu. Poziom języka angielskiego od B2. Idealnie z doświadczeniem w tej dziedzinie lub podobnym (dyspozytorzy, call center), ale możemy też podjąć bez.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy odpowiedzialnego Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Twoje zadania:

-Komunikacja z użytkownikami, praca z recenzjami i reklamacjami

- Wielozadaniowość w procesach, ponieważ ważne jest dla nas, abyś każde zgłoszenie realizował z takim samym zaangażowaniem;

-Doradzanie klientom firmy w zakresie produktów, ich działania i funkcjonalności poprzez portale społecznościowe.

O Tobie:

- Mówisz po angielsku na poziomie Upper Intermediate: biegły język w mowie i piśmie;

- Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne: wiesz, jak grzecznie, profesjonalnie i terminowo rozwiązywać reklamacje klientów;

- Potrafi pracować samodzielnie i w ramach różnych zespołów;

Jesteś uważny, wytrwały i skupiony na poszukiwaniu rozwiązań;

-Elastyczny grafik pracy (możesz pracować w nocy i w weekendy);

Podejmiemy bez doświadczenia, ale z dużą motywacją.

Dla Ciebie:

-Świetna szansa na rozpoczęcie kariery w IT od zera i awans na stanowiska poziomu C;

- Możliwość przyłączenia się do ukraińskiego produktu i pomocy gospodarce naszego kraju;

- Bezpłatne treningi biegania, piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i jogi, a także zniżki dla firm na karnety na siłownię.

Specjalizacje: Support
Słowa kluczowe: remote

Przetłumaczone przez Google

500 - 750$