Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Cusomer Support Manager w Diia Company

10 września

116 wyświetleń

3 aplikacje   0 odpowiedzi

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Początkujący
Praca zdalna

Poszukujemy kandydata, który dobrze włada językiem, szybko się porusza, potrafi się uczyć i zarządzać konfliktami. Główne zadania: konsultowanie użytkowników usług publicznych na czacie, zwiększanie lojalności wobec projektu, przestrzeganie standardów Tone of Voice.

Zależy nam na tym, aby kandydat:

  • Dobrze władał słowem
  • Szybka orientacja w każdej sytuacji
  • Nauczyłem się nowych rzeczy i mogłem przetworzyć wiele informacji
  • Rozwinął umiejętności negocjacyjne i wiedział, jak zarządzać konfliktami

Zadania przyszłego kierownika serwisu wsparcia:

Pomóż korzystać z usług rządowych online w pokojach rozmów

Doradzaj zainteresowanym użytkownikom usług publicznych na czatach

Zwiększ lojalność wobec projektu

Podczas komunikacji należy przestrzegać standardów tonu głosu

Specjalizacje: Support

Kijów