Następna praca

CRM-менеджер для iGaming бренду w Digital Dice

10 kwietnia

51 wyświetlenie

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
1500 - 3500$
Więcej niż 3 lata
Kijów
Upper Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Na stanowisko managera CRM poszukujemy osoby, która będzie odgrywać kluczową rolę w tworzeniu i wdrażaniu od podstaw strategii marketingowych, akwizycyjnych i retencji. Stanowisko wymaga kreatywnego myślenia, a szczególnym atutem będzie głębokie zrozumienie branży hazardu online, doświadczenie i znajomość specyfiki kasyn społecznościowych i loteryjnych w Ameryce Północnej (kasyna społecznościowe i loteryjne).

Kluczowe Obowiązki:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii CRM, która jest zgodna z celami naszej marki i zwiększa zaangażowanie i utrzymanie użytkowników.
  • Ocena, wybór i zarządzanie interakcjami z dostawcami platform CRM, zapewnienie zgodności naszego oprogramowania z zaawansowanymi standardami branżowymi (np. Optimove, Xtremepush, Salesforce).
  • Współpracuj z zespołami interdyscyplinarnymi, aby płynnie integrować strategie CRM na wszystkich etapach zaangażowania klienta.
  • Opracowywanie i wdrażanie ukierunkowanych kampanii marketingowych z wykorzystaniem analityki danych, monitorowania i optymalizacji strategii w celu osiągnięcia maksymalnej efektywności i efektywności.
  • Wdrażaj i utrzymuj skalowalne procesy zapewniające najlepsze praktyki w zarządzaniu kampaniami i leadami.
  • Nadzór nad rozwojem i zarządzaniem modelami segmentacji klientów w celu zapewnienia indywidualnej obsługi klienta.
  • Przygotowywanie i zarządzanie budżetem działu CRM, zapewniając efektywną alokację zasobów dla osiągnięcia celów strategicznych.
  • Dalszy rozwój naszych możliwości CRM poprzez wyprzedzanie trendów i innowacji rynkowych.
  • W kolejnym etapie utworzenie i zarządzanie działem CRM, utworzenie zespołu profesjonalistów wspierających rozwój marki.

Wymagania kandydata:

  • Udokumentowane doświadczenie w CRM. Preferowani są kandydaci, którzy pracowali w kasynie online na prawdziwe pieniądze, w kasynie społecznościowym lub w grach Free-to-Play.
  • Praktyczne doświadczenie z głównymi platformami CRM (np. Optimove, Xtremepush, Salesforce) i głębokie zrozumienie najlepszych praktyk CRM. - WYMAGANY
  • Wysokie umiejętności analityczne i umiejętność przekształcania danych w przydatne spostrzeżenia.
  • Doskonałe umiejętności zarządzania projektami z budowaniem doświadczenia i skalowaniem inicjatyw CRM od podstaw.
  • Wybitne zdolności przywódcze, umiejętność rozwoju i zarządzania zespołem CRM.
  • Kreatywne myślenie z koncentracją na kliencie, umiejętność wdrażania innowacji i strategii zwiększających lojalność i utrzymanie klientów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i współpracy, umiejętność efektywnej pracy z różnymi zespołami i działami.

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z pokryciem podatków.
  • Nagrody za inicjatywę i wkład w rozwój i wyniki firmy.
  • Przejrzysty system premiowy oparty na OKR (Cele i Kluczowe Wyniki).
  • Roczny przegląd wynagrodzeń.
  • Ubezpieczenie medyczne.
  • 100% płatne zwolnienie lekarskie.
  • 20 dni roboczych corocznego płatnego urlopu.
  • Uzgodniony budżet na studia, lekcje języka angielskiego, płatne seminaria, konferencje, kursy mistrzowskie itp.
  • Pracę w otoczeniu utalentowanego zespołu wysokiej klasy specjalistów.
Specjalizacje: Salesforce
Słowa kluczowe: salesforce, crm, Xtremepush, Optimove, KPI

Kijów