Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

CRM-CDP w Gamicorp

Opublikowano ponad 30 dni temu

567 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Gamicorp
Gamicorp
Gambling
0 recenzji
Viktoriia
Viktoriia
IT recruiter
2 lata
Intermediate
Praca zdalna

Jesteśmy zespołem profesjonalistów zajmujących się utrzymaniem marki, którzy budują strategię budowania lojalności klientów wobec marki na kolejne lata. W naszym portfelu zadań i pomysłów znajdują się zarówno podstawowe potrzeby, jak i najbardziej ambitne cele. Poszukujemy specjalisty ds. utrzymania pomysłów, który jest w stanie dołączyć do zespołu i zastosować w praktyce wszystkie swoje nowoczesne umiejętności marketingowe.

Zadania:

- Wdrażanie, integracja i wsparcie systemów ESP/CRM/CDP, nasycanie danych, wzmacnianie kompetencji.

- Konfigurowanie wsparcia i kontroli kanałów komunikacji: sms, e-mail, web-push, linia call center, transmisja głosu (połączenia automatyczne), in-app.

- Planowanie, uruchamianie i monitorowanie działania zautomatyzowanych (wyzwalających) łańcuchów komunikacji bezpośredniej.

- Oddzielna praca z kanałem email - konfiguracja, układ, rozgrzewanie domen i IP, monitorowanie reputacji (postmasterzy).

- Wdrożenie kanałów w aplikacji, automatyzacja komunikacji, udoskonalenie i ulepszenie kanału.

- Opracowanie i utrzymanie wspólnej mapy komunikacyjnej.

- Wdrażanie usprawnień w istniejących systemach, optymalizacja bieżących procesów.

- Poszukiwanie punktów wzrostu i automatyzacja procesów dla zespołu rozpoczynającego działania marketingowe.

- Rozwój mechanizmów marketingowych i produktów dla aktywnej bazy klientów i odpływu.

- Przeprowadzanie testów AB i optymalizacja kosztów finansowych kanałów komunikacji.

Wymagania:

- Od 3 lat doświadczenia. Jeśli nie masz jeszcze 3 lat, ale masz doświadczenie we wszystkim co jest opisane, odezwij się.

- Znasz podstawy integracji API i wymiany danych (podłączenie dodatkowych bramek narzędzi komunikacyjnych).

- Potrafisz pisać podstawowe zapytania SQL, rozumieć, czym jest architektura danych i mieć doświadczenie w interakcji z analitykami i produktami BI.

- Możliwość zagłębienia się w segmentację bazy i poszukiwania punktów wzrostu.

- Znasz wskaźniki kierunku utrzymania.

- Znasz standardy i standardy kanałów komunikacji bezpośredniej.

- Znajomość narzędzi: Mindbox, Optimove, Sendpulse, Firebase, Stripo, PowerBI, Excel (VPR, tabele przestawne), Jira, Miro, Postmaster, Mxtoolbox, Litmus.

Będzie plusem

- Żyj zgodnie z filozofią Agile.

- Wiesz, jak budować piękne i niezbędne raporty w Excelu na każdą okazję.

- Podstawowa znajomość statystyki i teorii prawdopodobieństwa.

- Wyczucie stylu w projektowaniu, umiejętność odróżnienia treści złych od dobrych i zwrócenia ich do sprawdzenia.

Specjalizacje: Others
Słowa kluczowe: sql, Bi, api, Retention, igaming

Przetłumaczone przez Google

2 lata