Premia za zatrudnienie: 200$ - 400$

Następna praca

Content Writer w Marketing company

Opublikowano ponad 30 dni temu

744 wyświetlenia

3 aplikacje   0 odpowiedzi

0 recenzji
2000 - 4000$
2 lata
Advanced/Fluent
Praca zdalna

Bądź narratorem marki, który jest uzależniony od badań, edukacji i wywierania wpływu na tworzone przez siebie treści. Masz obsesję na punkcie pakowania i dostarczania większej wartości w każdym arcydziele, które tworzysz. Najlepsi kandydaci mają doświadczenie w pisaniu i tworzeniu markowych treści na wielu platformach i kanałach, w tym na stronach internetowych, blogach, kampaniach społecznościowych i wideo.

Jakich wyjątkowych zdolności szukamy w Tobie:

  • Perfekcyjny angielski w piśmie jest koniecznością!
  • Zorientowanie na wyniki i doskonałe umiejętności komunikacyjne (w mowie i piśmie)
  • Ponad 5 lat doświadczenia w copywritingu społecznościowym, pisaniu i tworzeniu treści lub pisaniu technicznym dla mediów społecznościowych lub platform internetowych, zdecydowanie preferowane w crypto/blockchain
  • Dobra znajomość web3, technologii blockchain, gier, kryptowalut, DeFi, NFT, kultury itp.
  • Dogłębna znajomość różnych platform mediów społecznościowych, w szczególności Twitter, Discord i LinkedIn
  • Wydajny i zorganizowany z niesamowitą dbałością o szczegóły
  • Zmotywowany i zdolny do samodzielnej pracy nad wieloma inicjatywami w szybko zmieniającym się środowisku
  • Zdolny do ustanowienia i wdrożenia tonu marki firmy i wytycznych w kampaniach
  • Wielofunkcyjna łatwość — skutecznie komunikuj się z wieloma i zróżnicowanymi międzyfunkcyjnymi interesariuszami

Obowiązki

  • Badania : umiejętność przeprowadzania badań na odpowiednie tematy, analizowania kluczowych ustaleń i destylacji informacji w formie treści. Oprócz treści sugerowanych przez zespoły Product i Growth, jest w stanie sugerować treści w oparciu o zmiany w przestrzeni Web3
  • Ogólne copywriting: zapoznaj się z wymaganiami dotyczącymi treści i pisz jasne, dokładne, profesjonalne treści (długie kopie, takie jak blogi lub studia przypadków)
  • Kreatywne copywriting : umiejętność przekształcania kluczowych punktów w zwięzły i wciągający tekst, który przemawia bezpośrednio do użytkowników (krótkie formy, takie jak strony docelowe witryn, EDM, reklamy)
  • Bonus: rozumie SEO i potrafi pisać teksty, aby zmaksymalizować konwersje

Wymagania dotyczące portfela

  • Dołącz linki do artykułów, postów na blogach lub innych treści opublikowanych online dla poprzednich pracodawców.
  • Dołącz linki do swojego profilu w mediach społecznościowych, takich jak Twitter, Medium i/lub Substack.

Specjalizacje: Copywriting

2 lata