Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Content Marketing Specialist w Karina Mkhitarian

Opublikowano ponad 30 dni temu

600 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

GreenM to założony w 2014 roku dostawca usług inżynierskich i profesjonalnych dla rozwiązań Data-centric. Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. Content Marketingu, który wzmocni nasz zespół i dołączy do nas w opracowywaniu i wdrażaniu naszej strategii marketingowej (w szczególności inbound).

Wymagane umiejętności i doświadczenie:

· 3+ lat udanego doświadczenia w pracy na stanowisku Content Marketing Specialist (doświadczenie w promocji firm IT Outsourcing w Europie i USA), co potwierdzają konkretne wyniki: wzrost oglądalności itp.

· Poziom średniozaawansowany lub zaawansowany języka angielskiego w mowie i piśmie

· Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu skuteczną strategią treści

· Posiadanie praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu pracy z różnymi kanałami marketingowymi

· Dogłębna wiedza z zakresu content marketingu, SEO, SMM.

Zadania:

· Opracowanie i realizacja strategii contentowej w celu zwiększenia współczynnika konwersji

· Optymalizacja treści dla wyszukiwarek

· Zarządzanie i optymalizacja kanałów marketingowych (takich jak e-mail, wyszukiwarki, webinary, strona internetowa)

· Monitorowanie i raportowanie wskaźników wydajności kampanii w celu zapewnienia realizacji celów

· Promocja marki firmy (wewnętrzna i zewnętrzna)

· Współpraca z zespołami wielofunkcyjnymi, takimi jak sprzedaż, TA, HR, OpsDir, Devs, w celu dostosowania strategii marketingowych do celów biznesowych

· Zarządzanie budżetem, optymalizacja kosztów, raportowanie

· Koordynacja pracy zespołu i wykonawców (opcjonalnie)

Współpracując z nami zyskujesz:

· Przede wszystkim jest to szybki i wysokiej jakości rozwój zawodowy

· Możliwość pracy zdalnej lub z zagranicy (warunkiem jest III forma „przedsiębiorcy indywidualnego”)

· Cały niezbędny sprzęt i pomoc w założeniu domowego biura

· 20 dni urlopu, święta UA

· Ubezpieczenie medyczne + nielimitowane zwolnienia lekarskie (nie trzeba przedstawiać zaświadczeń, pracujemy na zaufaniu);

· Programy urlopów macierzyńskich

· Płatny urlop naukowy po pięciu latach pracy w firmie

· Wynagrodzenie za szkolenia zaawansowane (w tym kursy języka angielskiego do wyboru), książki, udział w seminariach, konferencjach w kraju i za granicą

· Refundacja treningów sportowych i wsparcie psychologiczne

· Prawnik, księgowy, negocjator przy okazjach służbowych i prywatnych, trener krasomówczy, projektant do Twojej dyspozycji, jeśli chcesz zorganizować wydarzenie lub je opublikować

· Możliwość utrzymania pracy i odszkodowania w przypadku konieczności wstąpienia do sił zbrojnych w celu ochrony naszego kraju

· Możliwość uczestniczenia w szczytach internetowych, imprezach branżowych i konferencjach

· Dodatkowo korporacyjne Friday Talks (sesje dzielenia się wiedzą) oraz Meetupy pozwolą Ci zapoznać się z technologiami spoza Twojej kluczowej dziedziny i udoskonalić Twoje umiejętności miękkie. To naprawdę inspirujące!

Proces wywiadu:

1. Wywiad z Rekruterem

2. Wywiad z zespołem sprzedaży i marketingu

3. Zadanie testowe

4. Końcowa rozmowa telefoniczna z Szefem Sprzedaży i Marketingu w celu omówienia szczegółów współpracy (w razie potrzeby).

Specjalizacje: Marketing