Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Content Marketing Manager w Processica

Opublikowano ponad 30 dni temu

735 wyświetleń

2 aplikacje   2 odpowiedzi

Processica
Processica
Product, outstaff
0 recenzji
Iryna Yunosheva
Talent Sourcer
2 lata
Intermediate
Część etatu
Praca zdalna

Przetłumaczone przez Google

Poszukuję Content Marketing Managera.

WIEDZA TECHNICZNA

— Minimum 2 lata doświadczenia w content marketingu;

— Zarządzanie treścią i planowanie;

— Pisanie treści: treści generujące leady, jasny tekst, przejrzysta struktura;

— Sprawdzone umiejętności pisania i mówienia w języku angielskim;

— Doświadczenie w mierzeniu i analizowaniu istniejących treści, badaniach konkurencji, promocji treści;

— nastawienie redakcyjne i wyjątkowe umiejętności badawcze;

— Doświadczenie w marketingu treści IT;

— podstawowa wiedza o SEO;

— podstawowa wiedza z zakresu tworzenia stron internetowych;

— Podstawowa wiedza z zakresu e-mail marketingu.

OBOWIĄZKI

— Utwórz strategię dotyczącą treści lub zaoferuj ulepszenia obecnej;

— Utwórz matrycę treści i kalendarz redakcyjny;

— Edytuj i ulepszaj istniejące treści;

— Badania, projektowanie i pisanie treści, które edukują naszych potencjalnych klientów w zakresie tworzenia oprogramowania;

— Rozpowszechniaj treści w niezbędnych kanałach;

— Monitorować, raportować i analizować wydajność nowych i istniejących treści;

— Współpraca z członkami zespołu marketingowego i kontrahentami w celu koordynowania wielodotykowych lejków marketingowych;

— Aktualizowanie treści na firmowej stronie internetowej i firmowych stronach w mediach społecznościowych;

— Zarządzaj zawartością strony internetowej;

— Zaproponuj pomysły na zwiększenie liczby odbiorców bloga;

— Pisz e-maile i biuletyny dla potencjalnych klientów i klientów;

— Pracuj nad strategią budowania linków z innymi członkami zespołu marketingowego.

BĘDZIE PLUSEM

— Tworzenie treści dla firmy outsourcingowej IT lub firmy AI;

— Doświadczenie z Google Analytics, Ahrefs lub Semrush, HotJar, Hubspot, Mailchimp;

— Doświadczenie w SMM i PR;

— Zrozumienie mapy podróży klienta, procesów generowania leadów i lejków sprzedażowych.

Specjalizacje: Marketing
Słowa kluczowe: Content Marketing

Przetłumaczone przez Google

2 lata
Część etatu