Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

community manager w Next level apps

Opublikowano ponad 30 dni temu

429 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Next level apps
Produktova IT kompaniya
0 recenzji
Tamila Andrienko
HR - menedzher
500 - 600$
Brak doświadczenia
Kijów
Advanced/Fluent

Firma jest firmą informatyczną produktową. Tworzymy gry i narzędzia na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko "Community manager".

Konieczna jest praca z recenzjami gier i narzędzi w App Store i Play Market.

Głównymi wymaganiami będzie znajomość języka angielskiego na poziomie C1 oraz chęć rozwoju w obszarze IT.

Firma posiada szkolenia i okres adaptacyjny dla nowych pracowników.

Głównymi zadaniami na tym stanowisku będzie:

- Wyszukiwanie usług do zamawiania recenzji i pracy z istniejącymi;

- Analiza już napisanych komentarzy w App Store i Play Market;

- Monitorowanie aktywności zamieszczania recenzji aplikacji;

- Sprawdzanie pisania recenzji aplikacji (od gier casualowych po narzędzia);

- Śledzenie nowych komentarzy i zmiana kolejności wymaganej liczby komentarzy w zależności od natężenia ruchu;

- Zapoznanie się z funkcjonalnością aplikacji różnych kategorii (od gier casualowych po narzędzia);

Należy to zrobić, aby aplikacje cieszyły się popularnością i miały doskonałą ocenę (pozostań w czołówce).

Oferujemy:

- Pracę w nowoczesnym biurze, firma zapewnia cały niezbędny sprzęt;

- Harmonogram od 09:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.

- Przyjazny zespół profesjonalistów;

-Możliwości rozwoju zawodowego i zawodowego;

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij nam swoje CV!

Specjalizacje: Community Manager, Support

Przetłumaczone przez Google

500 - 600$
Kijów