Następna praca

Communication manager w DevRain

Opublikowano ponad 30 dni temu

765 wyświetleń

4 aplikacje   1 odpowiedź

0 recenzji
Shevchenko Galina
Technical Recruiter
300 - 500$
1.5 roku
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukuje osoby do pracy nad produktami, które budujemy z naszymi partnerami i klientami i rozwijamy się jako profesjonaliści.

Wymagania:

- Biegła znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie jak i piśmie)

- Doświadczenie w branży IT co najmniej 2 lata

- Wysokie umiejętności komunikacyjne

- Silna obecność w mediach i/lub mediach społecznościowych

- Umiejętność szybkiego uczenia się

- Doświadczenie finansowe, prawne lub marketingowe będzie dodatkowym atutem

- Znajomość pakietu Microsoft Office i narzędzi komunikacyjnych (Teams, Zoom)

Obowiązki:

- Opracowywanie i wdrażanie strategii komunikacyjnych wspierających cele organizacji

- Zarządzanie relacjami z klientami, partnerami, pracownikami, księgowymi, mediami

- Przygotowywanie dokumentów z szablonów

- Zarządzaj terminami

- Pisanie i redagowanie komunikatów prasowych, biuletynów i innych materiałów komunikacyjnych

- Tworzenie i utrzymywanie obecności organizacji w mediach społecznościowych

- Koordynacja produkcji materiałów marketingowych i promocyjnych

- Pomoc w planowaniu i realizacji imprez

- Zarządzaj stroną internetową organizacji i treściami online

- Monitorowanie i raportowanie skuteczności działań komunikacyjnych

- Obsługa przychodzących zapytań mediów i koordynacja wywiadów

Specjalizacje: Marketing, Support
Słowa kluczowe: Support, smm, Lead Generation

Przetłumaczone przez Google

300 - 500$
1.5 roku