Następna praca

CNC Milling Programmer w ANVI

25 августа

197 wyświetleń

2 aplikacje   0 odpowiedzi

ANVI
ANVI
Outstaffing Solutions
5
4 recenzji
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Część etatu

Szukamy starszego programisty frezowania CNC z ponad 3-letnim doświadczeniem w SolidCam, specjalizującego się w obróbce aluminium/aerospace/obrony. Praca zdalna, 50-200 godzin/miesiąc.

Lokalizacja: Zdalnie

Poziom doświadczenia: Senior (minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu frezowania CNC, w tym co najmniej 2 lata jako operator/osoba ustawiająca maszyny CNC)

Opis stanowiska:

Szukamy wysoko wykwalifikowanego programisty frezowania CNC z dużym doświadczeniem w SolidCam. Idealny kandydat będzie biegły w rozwijaniu i wytwarzaniu przyrządów/urządzeń mocujących do precyzyjnej produkcji, szczególnie w przemyśle lotniczym/obronnym, pracując głównie z materiałami aluminiowymi.

Główne obowiązki:

- Opracowanie kompletnego programu CNC dla portfolio produktów, obejmującego kod G, symulację, listy narzędzi i urządzenia do ustalania odstępów.

- Współpraca z zespołem w celu projektowania i wdrażania wydajnych procesów CNC.

- Upewnij się, że wszystkie programy spełniają standardy jakości i są zgodne z najlepszymi praktykami branżowymi.

- Przeprowadzanie symulacji i testów w celu weryfikacji programów CNC przed rozpoczęciem produkcji.

- Ścisła współpraca z zespołem instalacyjnym w celu zapewnienia płynnej realizacji prac na hali produkcyjnej.

Wymagane umiejętności:

- Znajomość oprogramowania SolidCam (minimum 5 lat doświadczenia).

- Doświadczenie w opracowywaniu przyrządów/urządzeń mocujących do precyzyjnej produkcji.

- Doświadczenie w obróbce CNC, szczególnie w przemyśle lotniczym i zbrojeniowym.

- Umiejętność pracy ze wszystkimi rodzajami materiałów aluminiowych.

- Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym, szczególnie w zakresie żargonu związanego z CNC.

Umiejętności bonusowe:

- Poprzednie doświadczenie w zakładzie produkującym sprzęt obronny.

- Wiedza technologiczna w zakresie obróbki CNC.

Czas trwania projektu: 50-200 godzin/miesiąc

Proces rozmowy kwalifikacyjnej:

1. Krótki wywiad na Zoomie.

2. Zadanie próbne: Przeprowadzenie oceny portfolio produktów.

3. Praca w pełnym wymiarze godzin rozpocznie się po dokonaniu przeglądu i otrzymaniu informacji zwrotnej na temat zadania ocenianego.

Specjalizacje: Others
Słowa kluczowe: cnc

Część etatu