Premia za zatrudnienie: 400$ - 600$

Następna praca

Chief Operating Officer w StarTribe

Opublikowano ponad 30 dni temu

602 wyświetlenia

3 aplikacje   0 odpowiedzi

0 recenzji
4000 - 6000$
Więcej niż 5 lat
Kijów
Advanced/Fluent
Praca zdalna

O projekcie: Zajmujemy się rozwojem wygodnego portfela elektronicznego, który zapewnia możliwość przechowywania, wymiany oraz szybkiego i łatwego transferu kryptowalut i walut fiducjarnych.

🔵 Obowiązki:

- Zarządzanie procesami: planowanie, opracowywanie i wdrażanie efektywnych procesów operacyjnych w celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania.

- Zarządzanie personelem: rekrutacja, szkolenie i zarządzanie personelem, w tym podział zadań, ocena wyników i tworzenie motywującego środowiska pracy.

- Koordynacja prac modernizacyjnych infrastruktury IT w celu zwiększenia wydajności i minimalizacji kosztów wsparcia.

🔵 Co chcemy widzieć w doświadczeniu kandydata:

- Udokumentowane doświadczenie w pracy (minimum 3 lata) na podobnym stanowisku lub w rolach takich jak CEO, CRO (Chief Revenue Officer), CPO (Chief Product Officer).

- Głębokie zrozumienie analityki.

- Doświadczenie przywódcze oraz umiejętność budowania i skalowania operacji.

- Umiejętność identyfikowania wartości biznesowej, ustalania priorytetów najbardziej efektywnych inicjatyw i odpowiedniego ich delegowania.

- Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.

🔵 Co oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie, - Praca zdalna i możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie

Specjalizacje: Android
Słowa kluczowe: Office/Remote of your choice

Kijów