Następna praca

Chief Marketing Officer, CMO w "SODI"

19 września

20 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
5000 - 7000$
Więcej niż 3 lata
Intermediate
Praca zdalna

Przetłumaczone przez Google

Ta pozycja wymaga pilota.

Obowiązki:

  • Opracowanie i realizacja strategii marketingowej firmy.
  • Zarządzanie kampaniami marketingowymi (UAC/PPC).
  • Współpracuj z oddziałami, sieciami partnerskimi (Afilianci/sieć IB).
  • Zarządzanie maskowaniem i „szarymi” lejkami.
  • Odpowiedzialność za analizę i optymalizację wskaźników marketingowych.
  • Konfigurowanie i korzystanie z narzędzi analitycznych.

Wymagane doświadczenie:

  • Doświadczenie na rynku Forex/CFD, najlepiej z licencjami offshore lub ASIC.
  • Głębokie zrozumienie wskaźników analityki branżowej.
  • Wiedza i doświadczenie w kampaniach UAC/PPC.
  • Doświadczenie w pracy z oddziałami i sieciami IB będzie znaczącym plusem.

Warunki pracy:

  • Harmonogram: Elastyczny, ale z dużym zaangażowaniem.
  • Forma zatrudnienia: Umowa kryptowalutowa.

Poziom wynagrodzenia:

  • 5-7 tys. USDT, w zależności od doświadczenia i kompetencji kandydata.

Korzyści: Możliwość dołączenia do start-upu na wczesnym etapie i zostania kluczowym członkiem zespołu. W przyszłości planowana jest dystrybucja opcji.

Proces selekcji:

  • Wywiad z rekruterem
  • Wywiad z firmą

Wymagania kandydata:

  • Forex/CFD.
  • Wiedza i umiejętności: Praca z oddziałami i sieciami IB, zarządzanie kampaniami UAC/PPC, głębokie zrozumienie analityki i jej narzędzi.
  • Angielski (obowiązkowy), ukraiński/rosyjski (preferowany).
Specjalizacje: Marketing
Słowa kluczowe: head of marketing, СМО, Chief Marketing Officer