Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Business Intelligence Analyst w HR agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

251 wyświetlenie

0 aplikacji   0 odpowiedzi

4
2 recenzji
2 lata
Kijów
Upper Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy Analityka Business Intelligence, który dołączy do naszego zespołu. Będziesz odpowiedzialny za dostarczanie szczegółowej i konstruktywnej analizy wydajności ROI i CRM dla wszystkich branż. Kluczową częścią tego stanowiska będzie tworzenie raportów PBI, analiza krytycznych wskaźników. Będziesz musiał utrzymywać i rozwijać raporty PBI oraz pomagać w wyborze nowych typów analiz poprzez integrację nowych źródeł danych, aby pomóc firmom w podejmowaniu świadomych decyzji.

Obowiązki

- Będziesz monitorować kluczowe wskaźniki wydajności dla założonych celów biznesowych produktu (dochody, aktywność graczy, płatności).

- Dostarczysz niezbędnych informacji o docelowych czynnikach budżetu, analitykach finansowych z naszych marek

- Oczekujemy od Ciebie stworzenia wizualnej prezentacji danych wskazującej konkretne wskaźniki i wnioski

- Będziesz odpowiedzialny za rozwój i wdrażanie analiz danych w celu ułatwienia podejmowania decyzji biznesowych

- Będziesz musiał przedstawić dane w wygodnym i łatwym do odczytania formacie

Lista kontrolna

Muszę mieć:

Musisz mieć wiedzę na temat SQL i Click House

Oczekujemy umiejętności profesjonalnej pracy z programami pakietu Microsoft Office oraz zaawansowanej znajomości programu Excel

Musisz mieć co najmniej rok doświadczenia z narzędziami BI (Power BI jest priorytetem)

Odniesiesz sukces na tym stanowisku, jeśli jesteś zorientowany na szczegóły i masz analityczny sposób myślenia

To stanowisko wymaga zdolności do elastycznego myślenia i dużej elastyczności

Wykształcenie wyższe z matematyki jest kluczowe

Twój poziom angielskiego musi być B2 i wyższy

Oczekujemy, że będziesz w stanie analizować informacje i używać logiki do rozwiązywania pytań i problemów w pracy

Opcjonalny:

Doświadczenie w dziedzinie iGamingu

Doświadczenie z Notion i Slackiem

Znajomość narzędzi do analityki internetowej (GA, YAM)

Warunki pracy

- Najnowocześniejszy produkt rozpoznawalny na całym świecie

- Przyjazne środowisko

- Miejsce w przestrzeni co-workingowej w Kijowie

- Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie

Specjalizacje: Analyst
Słowa kluczowe: Bi, igaming, betting

Przetłumaczone przez Google

2 lata
Kijów