Business Development Specialist (OTC Token Sales) w TECHDUCK

16 września

31 wyświetlenie

0 aplikacji   0 odpowiedzi

TECHDUCK
TECHDUCK
staffing services
0 recenzji
500 - 3000$
Więcej niż 3 lata
Toronto
Upper Intermediate
Praca zdalna

Firma świadcząca usługi sprzedaży produktów OTC poszukuje specjalisty, który pomoże jej pozyskać nowych klientów (małe i średnie projekty toked).

Stanowisko: Specjalista ds. rozwoju biznesu (sprzedaż tokenów OTC)

O:

Główne obowiązki:

- Przeprowadź badania i sporządź listę projektów tokenowych o małej i średniej kapitalizacji.

- Zbieranie i weryfikacja danych kontaktowych (Telegram, LinkedIn, e-mail) kluczowych decydentów.

- Skontaktuj się z potencjalnymi klientami, aby zaoferować im nasze usługi sprzedaży tokenów OTC.

- Budowanie i rozwijanie relacji z projektami tokenowymi w celu napędzania rozwoju biznesu.

Kwalifikacje:

- Doświadczenie w rozwoju biznesu, sprzedaży lub generowaniu leadów w branży krypto/blockchain.

- Zrozumienie rynku OTC oraz projektów tokenowych małej i średniej kapitalizacji.

- Znajomość umiejętności komunikacji i nawiązywania kontaktów, szczególnie poprzez Telegram i LinkedIn.

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Sales, crypto, Blockchain Technology, Business Development, OTC

Przetłumaczone przez Google

500 - 3000$
Toronto