Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Business Development Representative (Ringostat) w Netpeak Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

853 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

5
6 recenzji
2 lata
Advanced/Fluent
Praca zdalna

Ringostat — to dumnie założony na Ukrainie światowej klasy SaaS. Obejmuje to 7 produktów do sprzedaży i marketingu, które tworzą jeden ekosystem. Wśród klientów Ringostat jest ponad 1000 firm z 26 krajów. Ringostat ma zasięg globalny, a jedną ze strategii są standardowe lub wyłączne partnerstwa na rynkach, na których nie działamy bezpośrednio. Poszukujemy ambitnego specjalisty ds. rozwoju biznesu, który poprowadzi tę część naszej strategii skalowania.

Umiejętności twarde:

1. Doświadczenie w sprzedaży B2B od ponad 3 lat.

2. Doświadczenie w budowaniu globalnych partnerstw.

3. Doświadczenie w zakresie scale-up/start-up/przedsiębiorczość (negatywne również działa) byłoby bardzo korzystne.

4. Znakomita komunikatywna znajomość języka angielskiego.

5. Biegły w podejściu wychodzącym.

Miło jest mieć:

1. Dobrze znane we franczyzie lub modelach skalowania white label.

2. Doświadczenie w SaaS lub Telecom będzie bardzo korzystne.

Umiejętności miękkie:

1. Nieustanne dążenie do osiągania wyników, silna wola, motywacja i opanowanie pod presją.

2. Wysoki poziom odpowiedzialności i inicjatywy.

3. Wie, jak znaleźć i nawiązać kontakt z „właściwymi” osobami (rzeczywistymi decydentami).

4. Wkłada dużo wysiłku w samorozwój.

5. Całkowicie autonomiczny.

Jakie będą Twoje zadania:

1. Wyszukuj, docieraj i planuj spotkania wideo z potencjalnymi wyłącznymi partnerami na całym świecie.

2. Codziennie prowadź skuteczne spotkania online z partnerami.

3. Przygotuj i zaprezentuj model biznesowy i niestandardowe prognozy dla partnerów w oparciu o ich unikalny kontekst (wielkość firmy, baza aktualnych klientów, etap rynku w naszej niszy, konkurencja itp.)

4. Negocjacje i podpisywanie umów.

5. Wdrożeni i rozwijający się partnerzy.

6. Osiągaj kwoty i cele.

Co oferujemy:

1. Wynagrodzenie uzależnione od wyników rozmowy kwalifikacyjnej.

2. Elastyczny grafik pracy z możliwością rozpoczęcia dnia pracy od 8:00 do 10:00 i zakończenia od 17:00 do 19:00.

3. Możliwość pracy całkowicie zdalnej lub w biurze (Odessa, Kijów, Charków, Czerkasy, Użhorod, Lwów, Równe, Krzywy Róg). Biura są autonomiczne w przypadku przerw w dostawie prądu.

4. Płatny urlop (24 dni), zwolnienia lekarskie.

5. Jasno zdefiniowany, przejrzysty system motywacyjny.

6. Postępowy, młody i profesjonalny zespół. Pomagamy osiągnąć efekt, jeśli coś nie wychodzi i nie obciążamy Cię pracą, jeśli wszystko jest w porządku.

7. Świetny produkt, który naprawdę łatwo sprzedać, ponieważ Ringostat rozwiązuje konkretne i przejrzyste zadania biznesowe.

8. Cały zestaw przewag nad jakąkolwiek konkurencją.

9. Własne uniwersum: własne forum, własna Wikipedia i własna biblioteka, system grywalizacji, wewnętrzna waluta (Netpeaks) i sklep (Netpeak Store), generator memów.

Strona internetowa firmy: https://ringostat.com/uk

Więcej informacji o wakacie: https://career.netpeak.group/en/vacancy/business-development-representative-ringostat-716453/

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: remote, B2B sales

Przetłumaczone przez Google

2 lata