Premia za zatrudnienie: 200$ - 400$

Następna praca

Business Development Officer w Marketing company

Opublikowano ponad 30 dni temu

1338 wyświetleń

6 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
2000 - 4000$
2 lata
Advanced/Fluent
Praca zdalna

Odpowiadasz za sukces organizacji w pozyskiwaniu klientów i partnerów B2B. Zaczniesz od ogromnego strumienia leadów składającego się z największych nazwisk w branży. Oczekujemy, że jeszcze bardziej zwiększysz ilość i jakość możliwości dla firmy.

Obowiązki

  • Nadzoruj i wspieraj wysiłki zespołu w celu zabezpieczenia, pielęgnowania i rozwijania partnerstwa
  • Wspieraj strategiczne zarządzanie relacjami, aby zapewnić silne połączenie z kluczowymi partnerami
  • Zaprojektuj biznesową mapę drogową potencjalnych możliwości biznesowych
  • Upewnij się, że partnerstwa przynoszą znaczące i odnawialne dochody
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii projektu
  • Publiczne reprezentowanie firmy - wystąpienia publiczne, wywiady, podcasty
  • Twórz odważne i innowacyjne strategie przychodów, aby napędzać wzrost i utrzymywać zrównoważony rozwój
  • Buduj długoterminowe relacje z innymi społecznościami i DAO
  • Mierz sukces. Analizuj odpowiednie wskaźniki KPI, kieruj wysiłkiem i oceniaj swoje wyniki

Wymagania

  • Nienaganna znajomość języka angielskiego (płynna lub ojczysta)
  • min. 1-3 lata doświadczenia w pracy dla start-upów i/lub scale-upów jako BDO/CBDO
  • Doświadczenie w sprzedaży dla przedsiębiorstw; sprzedaż ekspercka
  • Gotowe doświadczenie w zabezpieczaniu transakcji na ponad 50 000 USD (web3 lub rekrutacja)
  • Baza „ciepłych” kontaktów, którym można zaproponować nasz produkt
  • Doświadczenie w budowaniu nowych zespołów rozwoju biznesu, dodatkowe punkty, jeśli masz rozległą sieć profesjonalistów, którzy mogą być dobrze dopasowani do zespołu
  • Głębokie koncepcyjne zrozumienie ekosystemu Web3 (L1s-L2s, DeFi, NFT)
  • Rozwinięte myślenie analityczne i systemowe, pozwalające spojrzeć na sytuację w szerszym kontekście biznesowym, wykraczającym poza najdrobniejsze szczegóły
  • Zaradność - umiejętność kreatywnego rozwiązywania każdego problemu i nigdy nie postrzeganie wyzwania jako ślepej uliczki
  • Umiejętność motywowania i prowadzenia innych do pożądanych rezultatów

Wymagania dotyczące doświadczenia

  • Ponad 3 lata w rozwoju biznesu dla firm technologicznych/rekrutacyjnych
  • Ponad rok doświadczenia w blockchain i Web3

Punkty bonusowe

Jakikolwiek stopień uniwersytecki lub zabawna historia o tym, jak rzuciłeś studia

Gratisy

  • Dostęp i powiązania z najlepszymi organizacjami, społecznościami i talentami Web3
  • Zdolność do kształtowania i wpływania na główny kierunek i strategię organizacji
  • Zdolność do realizacji Twojej wizji i najlepszego doświadczenia

Warunki pracy:

  • W pełni zdalny
  • Elastyczny harmonogram

Zakres wynagrodzenia i premie:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, opcje kapitałowe i solidne premie oparte na sukcesach

Urlopy, urlopy, dni chorobowe:

  • Otwarta polisa, poświęcasz czas, którego potrzebujesz, kiedy go potrzebujesz

Specjalizacje: .NET, C / C++ / Embedded, Front-End / JS, Android, iOS, Node.js, PHP, Python, Data Science, Java
Słowa kluczowe: developer, remote, senior, blockchain, Web3

2 lata