Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Business Development Manager w PIN-UP.GLOBAL

Opublikowano ponad 30 dni temu

926 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Victoria
Victoria
Talent Sourcing Consultant
2 lata
Kijów
Upper Intermediate
Praca zdalna

PIN-UP. GLOBAL to ekosystem niezależnych firm zaangażowanych w cykl życia różnych produktów rozrywkowych. Firmy ekosystemowe wprowadzają innowacyjne technologie i niestandardowe rozwiązania dla rozwoju i skalowania produktów i usług.

Wymagania:

  • Ponad 2 lata na podobnym stanowisku w dziedzinie zakładów/hazardu;
  • Silne umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i interpersonalne;
  • Angielski zorientowany na biznes na poziomie średnio-zaawansowanym, w mowie i piśmie;
  • Proaktywne podejście zorientowane na wyniki;
  • Zdolność do pracy w szybko rozwijającej się globalnej firmie pod presją;
  • Gotowość do podróży służbowych (w razie potrzeby).

Będzie dodatkowo:

Istniejący portfel dostawców płatności.

Obowiązki:

  • Aktywne wyszukiwanie dostawców płatności odpowiednich dla geografii działania firmy;
  • Komunikacja i negocjacje z obecnymi i potencjalnymi dostawcami w sprawie warunków, ofert i warunków;
  • Przeprowadzanie badań i analiz rynku;
  • Opracowanie strategii utrzymywania efektywnych relacji z nowymi i obecnymi partnerami.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie produktowej IT;
  • Możliwość kariery i rozwoju zawodowego;
  • Zdolność do zaangażowania swoich pomysłów i zmian;
  • Szkolenia na koszt firmy;
  • Płatny urlop (24 dni);
  • Płatne zwolnienie lekarskie;
  • 4 dni wolne;
  • Dni wydarzeń osobistych;
  • Ubezpieczenie medyczne;
  • Bezpłatne kursy języka angielskiego.
Specjalizacje: Analytics

Przetłumaczone przez Google

2 lata
Kijów