Premia za zatrudnienie: 300$ - 3500$

Następna praca

Business Development Manager w MDCONSULT

29 marca

87 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

MDCONSULT
MDCONSULT
Agenciya
0 recenzji
3000 - 35000$
Więcej niż 3 lata
Kijów
Upper Intermediate

Firma MDConsult poszukuje obecnie Menedżera ds. Rozwoju Biznesu. Stawka: 3000-3500 dolarów Biuro w Kijowie Co ważne: - Doświadczenie zawodowe od 3 lat - Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1/B2

MDConsult poszukuje obecnie menedżera ds. rozwoju biznesu dla jednego z naszych klientów. Naszym klientem jest innowacyjna platforma chmurowa, która zapewnia łatwy dostęp do mocy obliczeniowej i pozwala użytkownikom uruchamiać szeroką gamę wysokiej jakości gier lub aplikacji na dowolnym urządzeniu.

Stawka: 3000-3500 dolarów

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • Wyższa edukacja;
  • Doświadczenie na stanowisku 3 lata lub więcej;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie nie niższym niż B1/B2
  • Umiejętność pracy w zespole oraz w trybie wielozadaniowym

Cechy osobiste:

  • Silne przywództwo,
  • rozmowny,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętności menedżerskie i analityczne.

Obowiązki:

  • Zrozum produkt w jasny sposób
  • Aby utworzyć CA
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Aby móc nawiązywać relacje i udać się do LPR kontrahentów
  • Posiadać skuteczne techniki negocjacyjne
  • Umiejętność czytania i pisania: korespondencja, korespondencja, rozwój i wspieranie partnerskich relacji
  • Otrzymuj informację zwrotną na temat wydajności produktu i stale inicjuj jego udoskonalanie
  • Uczestniczy w konferencjach
  • Wystąpienia publiczne na wydarzeniach tematycznych

Co oferujemy:

  • Biuro w Kijowie
  • Godziny pracy: pon.-pt. od 10:00 do 19:00
  • Wynagrodzenie: 3000-3500 dolarów
  • Szybki rozwój kariery i rozwój zawodowy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Kreatywna i dynamiczna atmosfera pracy.
  • Przytulne biuro 5 minut spacerem od metra.
  • Darmowy obiad.
  • Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, wyślij swoje CV na adres @MDConsultRecruiter!

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Office Work, communications, communicationsmanagement, sales development

Kijów