Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Business Assistant/Deputy CEO w HR agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

457 wyświetleń

1 aplikacja   1 odpowiedź

4
2 recenzji
Olena Yurovska
It-recruiter
2 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Rozwijamy i dostarczamy innowacyjne rozwiązania dla branży iGaming, stale ulepszając nasze marki oprogramowania i projektując nowe produkty. Teraz szukamy proaktywnego, wysoce zmotywowanego i utalentowanego Asystenta Biznesowego dla naszego CEO.

Co zyskasz na tym stanowisku:

• Będziesz zaangażowany we wszystkie procesy biznesowe w firmie

• Popraw swoje umiejętności marketingowe, finansowe, analityczne, umiejętności organizacyjne imprez VIP /wysokiej klasy

• Zdolność do realizacji dużych projektów biznesowych

• Wzrost do poziomu C

Obowiązki

• Pomagaj dyrektorowi generalnemu w jego codziennych zadaniach

• Aktualizacja i kontynuacja projektów, harmonogramów i miesięcznych wskaźników marketingowych

• Zbadaj perspektywy i angażuj się w procesy z działaniami następczymi za pośrednictwem poczty elektronicznej

• Reprezentowanie firmy i CEO na imprezach biznesowych

• Buduj trwałe relacje z nowymi i istniejącymi klientami/partnerami

• Poszukaj sieci / wystawy, możliwości PR

• Obsługa wszystkich zadań administracyjnych, utrzymywanie porządku w dokumentacji, współpraca z kontami w celu żądania dokumentów itp.

• Pomoc w organizowaniu wydarzeń firmowych, takich jak budowanie zespołu, imprezy, ceremonie wręczania nagród Core Value Award itp.

• Inne obowiązki zgodnie z przydziałem

Lista kontrolna

Muszę mieć:

• Co najmniej 2-3 lata doświadczenia w pracy na wyższym stanowisku kierowniczym, najlepiej wspierając kadrę kierowniczą wyższego szczebla

• Zaawansowane umiejętności w zakresie Microsoft Word, PowerPoint, Excel, Outlook

• Biegła znajomość języka angielskiego i rosyjskiego

• Silne umiejętności komunikacyjne, pisemne/werbalne

• Umiejętność ustalania priorytetów i dotrzymywania terminów, wielozadaniowość

• Gotowość do częstych podróży służbowych

• Zdolność do ukończenia dużej liczby zadań i projektów przy niewielkiej liczbie wskazówek lub bez nich

• Wyjątkowe zdolności organizacyjne i nienaganna dbałość o szczegóły

• Śledzenie wydatków budżetowych/Zarządzanie zaopatrzeniem

Opcjonalny:

Brak wymagań

Warunki pracy

• Bycie częścią silnego środowiska zawodowego

• Kultura charakteryzująca się ciekawością, humorem, ambicjami, ludźmi gotowymi do wzajemnej pomocy

• Konkurencyjne wynagrodzenie

• Płatny urlop: 20 dni roboczych rocznie

• Płatne zwolnienia lekarskie: 10 dni roboczych bez listy lekarskiej + 30 dni z listą lekarską

• Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego (online)

• Do 80% rekompensaty za naukę po okresie próbnym

• Rośnie szansa na karierę zawodową i zawodową

• Budowanie zespołów i działalność korporacyjna

Etapy wywiadu

Wstępne badania przesiewowe

Rozmowa z kierownikiem działu rekrutacji

Wywiad z CEO

Oferta pracy

Specjalizacje: Support
Słowa kluczowe: CEO, Remote Work, Deputy CEO, Business Assistant

Przetłumaczone przez Google

2 lata