Premia za zatrudnienie: 300$ - 435$

Następna praca

Business Analyst w Introduct Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

643 wyświetlenia

5 aplikacji   0 odpowiedzi

Introduct Group
Info technology services
0 recenzji
Anna
Anna
recruiter
3000 - 4350$
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Utrzymanie zasobów rozwojowych bałtyckiego i międzynarodowego zespołu logistycznego w celu zapewnienia zdolności rozwojowych dla planowanych prac rozwojowych, w tym rozwoju aplikacji kurierskich, międzynarodowych i bałtyckich logistycznych systemów informacyjnych.

Wymagania + Obowiązki

Wymagane doświadczenie i kompetencje analityka (kompetencje w zakresie międzynarodowych systemów informacji logistycznej).

Wymagane doświadczenie:

  • Co najmniej 2 (dwa) projekty referencyjne i co najmniej 36 miesięcy doświadczenia zawodowego na stanowisku objętym zamówieniem lub na stanowisku obejmującym te same kompetencje co stanowisko objęte zamówieniem przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia (należy określić w CV). Minimalny nakład pracy dla każdego projektu referencyjnego to co najmniej 500 roboczogodzin. Uwaga! Do odpowiedniego doświadczenia nie zalicza się doświadczenia zdobytego w trakcie studiów lub praktyki.

Wymagane kompetencje:

  • Zarządzanie iteracyjnym rozwojem oprogramowania;
  • Zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania (Scrum, Kanban, XP);
  • Praca z projektowaniem iteracyjnym (we współpracy z projektantami);
  • Zarządzanie ciągłą integracją systemu;

Międzynarodowe systemy informatyczne w logistyce:

  • Integracje systemów międzynarodowych klientów logistycznych
  • Międzynarodowa wymiana danych pocztowych
  • Integracje estońskiego i litewskiego systemu celnego
  • Kompetencja w rozwijającej się architekturze.

Podejmowanie decyzji w oparciu o dane:

  • Wykorzystanie analityki w ustalaniu celów, zarządzaniu obciążeniem pracą;
  • badania UX;
  • Testy AB i użytkowników.

Analiza biznesowa:

  • Mapowanie wartości strumienia;
  • Mapowanie procesów;
  • Zarządzanie reklamacjami;
  • Zarządzanie ulepszeniami niefunkcjonalnymi.
  • Kompetencja analizy systemowej.

Miło jest mieć

  • Doświadczenie w pracy z mikroserwisami i architekturą sterowaną zdarzeniami
  • Doświadczenie w pracy z Rest API

Warunki pracy

  • Zdalny, hybrydowy (może być wezwany na żądanie, aby być na miejscu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość pracy całkowicie zdalnej;
  • Świadczenia pracownicze: szkolenia; kursy angielskiego;
  • Przyjazna atmosfera i profesjonalny personel.

Specjalizacje: Business analyst
Słowa kluczowe: Business analyst, Office/Remote of your choice