Premia za zatrudnienie: 100$ - 120$

Następna praca

Bitrix developer / strong junior w dZENcode

Opublikowano ponad 30 dni temu

702 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Tanya Krupnova
Head of Recruitment \ Talent Acquisition Lead at dZENcode
600 - 1200$
1 rok
Pre-Intermediate
Praca zdalna

Poszukujemy programisty Bitrix do pracy nad projektami o różnym stopniu złożoności.

Wymagane umiejętności:

- Doświadczenie w zespole na 1C-Bitrix, Bitrix24 od 1 roku;

- Dobra znajomość Bitrix API;

- Doświadczenie w integracji z 1C (wymiana towarów i zamówień dla sklepów internetowych);

- Dobra znajomość frameworka Bitrix, w tym rdzenia D7.

Będzie plusem:

- Posiadanie portfolio;

- Posiadanie certyfikatu frameworka Bitrix dla programisty PHP.

Obowiązki:

- Dostosowywanie CMS/CRM do zadań projektowych, tworzenie wtyczek;

- Udział w ocenie projektów;

- Odpowiedzialność za swoją pracę.

Oferujemy:

- Pięć dni, 8 godzinny dzień pracy;

- BONUS za współpracę 1 raz w roku: płatny 2 tygodnie;

- Godne wynagrodzenie, które jest obliczane na podstawie Twoich wyników zgodnie z Twoją wiedzą i doświadczeniem

- Indeksacja płac w zależności od wyników pracy, płatnych nadgodzin;

- Doskonała lokalizacja biura (metro Ogród Botaniczny / 23 sierpnia);

- Biuro ze wszystkimi warunkami do produktywnej pracy: klimatyzatory w pomieszczeniach, każde stanowisko pracy wyposażone w 2 lub więcej monitorów, nowoczesne komputery;

- Przyjazną atmosferę w gronie specjalistów, którzy z pasją podchodzą do pracy na rzecz rozwoju zawodowego.

W odpowiedzi na ogłoszenie o naborze proszę podać:

- Pożądany poziom wynagrodzenia;

- Jeśli zdałeś testy na CodeAcademy, Udemy lub podobnych, podaj linki do swoich profili;

- Jeśli masz konta na zewnętrznych giełdach, musisz również podać linki do nich.

O dZENcode

Jesteśmy dZENcode IT-Company, od 2015 roku na rynku tworzenia stron internetowych.

- Wspieramy naszych klientów zgodnie z SLA.

Jesteśmy firmą outsourcingową z pełnym cyklem rozwojowym:

- Outsourcing - od 80%;

- Outstaff - do 20%.

Naszym celem jest tworzenie efektywnych rozwiązań biznesowych.

Nasi klienci: od początkujących przedsiębiorców (start-upy) po silnych graczy rynkowych (spółki TOP-level), a także prywatnych inwestorów/funduszy, którzy chcą współpracować z doświadczonymi i produktywnymi wykonawcami, gwarantując sobie przewidywalny wynik.

Preferujemy tworzenie kompleksowych rozwiązań internetowych pod klucz w języku Python / JavaScript / PHP / .NET dla dużych projektów.

Świadczymy pełen zakres usług i opracowujemy:

• Towary cyfrowe dla marketplace'ów (szablony, szablony dla sklepów internetowych);

• Aplikacje mobilne dla AppStore i Google Play;

• Zintegrowane systemy kontroli i zarządzania wykorzystujące AI (Artificial Intelligence) oparte na TensorFlow w oparciu o Data Science & Machine Learning;

• Projekty Blockchain (Solidność).

dZENcode IT-Company jest certyfikowanym partnerem Bitrix Gold.

Zapewniamy pełny cykl usług dla 1C-Bitrix:

• Strony i sklepy internetowe na CMS Bitrix;

• Wsparcie i rozwój projektów w CRM Bitrix24.

Specjalizacje: PHP
Słowa kluczowe: Bitrix, cms, C1

Przetłumaczone przez Google

600 - 1200$
1 rok