Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

BI Expert w Unitask Group

Opublikowano ponad 30 dni temu

414 wyświetlenia

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Unitask Group
IT Services and IT Consulting
0 recenzji
Julia
Julia
Sourcer
2 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Firma jest liderem w segmencie farmaceutycznym z siedzibą w Izraelu. Polega na wdrażaniu spójnych, zgodnych ze standardami branżowymi procesów biznesowych wspieranych przez zintegrowane systemy (rozwiązania korporacyjne oparte na SAP) na całym świecie. Ten szeroko zakrojony, globalny program będzie realizowany w najbliższych latach w ponad 60 krajach i 70 zakładach!

Poszukujemy Eksperta BI, który jest zaznajomiony ze środowiskami chmurowymi Azure i będzie odpowiedzialny za obsługę nowych rozwiązań BI związanych z projektami modernizacyjnymi w zakładach produkcyjnych klienta.

Licencjat będzie samodzielnie kierował zadaniami i ściśle współpracował z różnymi funkcjami projektu, od biznesu po IT, na wszystkich etapach projektu.

  • Ścisła współpraca z właścicielami firm w celu analizy procesów biznesowych i wymagań.
  • Współpracuj z zespołami funkcjonalnymi systemów źródłowych i wykonuj analizę informacji i profilowanie danych.
  • Projektowanie modelowania danych i rozwiązań raportowych.
  • Ścisła współpraca z zespołem programistów podczas procesu realizacji.
  • Testowanie dostarczanych produktów przed zwolnieniem do produkcji.
  • Analizowanie incydentów i dostarczanie rozwiązań.
  • Pisanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej.
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji operacyjnej.

Kwalifikacje

  • Angielski w mowie i piśmie
  • Minimum 2 lata odpowiedniego doświadczenia jako analityk biznesowy BI (licencjat)
  • Minimum 2 do 3 odpowiednich doświadczeń projektowych z pełnym cyklem wdrażania i wsparciem.
  • Udowodnione kompleksowe doświadczenie w projektowaniu złożonych modeli hurtowni danych i warstw analitycznych.
  • Doświadczenie w języku PL/SQL, SQL
  • Doświadczenie z narzędziami BI
  • Doświadczenie w modelowaniu danych BI.
  • Doświadczenie w projektowaniu deski rozdzielczej.

Obowiązki

  • Spotkaj się z interesariuszami wysokiego szczebla, aby zebrać wymagania
  • Przeprowadzanie analizy wymagań
  • Dokumentowanie i komunikowanie wyników swoich działań
  • Zapewnienie, że rozwiązania spełniają potrzeby i wymagania biznesowe
  • Przeprowadzanie testów akceptacyjnych użytkowników
  • Monitorowanie wyników i zapewnienie terminowej realizacji projektów

Oferujemy

  • 100% praca zdalna
  • Kultura zarządzania oparta na zaufaniu
  • Uczestnicz tylko w projektach międzynarodowych
  • Bonusy za polecanie znajomych do Unitask Group
  • Ewolucja kariery
  • Płatny czas wolny (urlop, choroba i święta w Twoim kraju)

Specjalizacje: Others
Słowa kluczowe: analyst

Przetłumaczone przez Google

2 lata