Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

BackEnd Developer NODE.JS w PM Partners

Opublikowano ponad 30 dni temu

485 wyświetleń

6 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Więcej niż 3 lata
Pre-Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

PM Partners to firma outsourcingowa zajmująca się tworzeniem oprogramowania i przetwarzaniem danych. Naszą misją jest tworzenie technologii, które mają znaczący wpływ na jakość życia człowieka. Naszym celem jest wykorzystanie naszego bogatego doświadczenia i umiejętności, aby pomóc milionom ludzi na całym świecie osiągnąć wysoki standard życia.

Wymagania:

• +3 lata doświadczenia komercyjnego z Node.js (TypeScript);

• Techniczne zrozumienie technologii internetowych, takich jak nowoczesne;

• JavaScript (Core, Performance), HTTP, REST API;

• Doświadczenie z RDBMS (MySQL, PostgreSQL itp.) — (instrumenty db i procedura składowana);

• Projektowanie baz danych (normalizacja DB, denormalizacja);

• Znajomość systemów bezpieczeństwa API, zarządzania tokenami, kontroli dostępu użytkowników;

• Dobra techniczna znajomość wzorców projektowych, OOP i zasad programowania.

• Zrozumienie technologii kontenerowych

• Doświadczenie w pracy z architekturą opartą na mikroserwisach;

• Zrozumienie Kubernetesa;

Obowiązki

• Rozwój aplikacji Node.js dla chmury.

• Rozwój komponentów Node.js dla Node-Red

• Integracja z API innych firm.

• Główny nacisk kładziony jest na pisanie kodu i znajdowanie błędów.

• Interakcje z innymi grupami zaangażowanymi w rozwój produktu, projektowanie, zadania infrastrukturalne i strategię rozwoju.

• Pisanie planów testów jednostkowych, testów jednostkowych i optymalizacji wydajności.

• Badanie kodu stworzonego przez wykonawców.

Oferujemy:

  • Możesz wybrać pracę zdalną lub w biurze (Kijów)
  • 8-godzinny dzień pracy
  • Wynagrodzenie zgodne z wynikami rozmowy kwalifikacyjnej (wypłaty dwa razy w miesiącu);
  • Bezpłatne lekcje angielskiego z nauczycielem z certyfikatem Oxford.
Specjalizacje: Node.js, BackEnd
Słowa kluczowe: engineer, developer, Office/Remote of your choice