Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Back End Developer (Node.js) w Recruiting Inhouse Agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

1056 wyświetleń

9 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Nina
Nina
recruiter
3000$
Więcej niż 3 lata
Upper Intermediate
Praca zdalna

Zautomatyzowany program księgowy z naciskiem na wydajność, prostotę i łatwość obsługi. Łatwy w użyciu dla firmy i pozwala na zaawansowane funkcje dla księgowych.

WYMAGANIA

  • 5+ lat doświadczenia w tworzeniu back-endu;
  • ekspert w Node.js i TypeScript;
  • znajomość bazy danych MySQL;
  • 100% znajomości Azure;
  • doświadczenie z interfejsami API innych firm i interfejsami API RESTful.

OFERUJEMY

  • zostań częścią utalentowanego międzynarodowego zespołu w przyjaznym, kreatywnym i dynamicznym środowisku;
  • zostań prawdziwym profesjonalistą w szybko rozwijającej się, ekscytującej i innowacyjnej branży;
  • być dumnym z dostarczania prestiżowych produktów, które zdobywają czołowe miejsca w rankingach;
  • buduj swoją karierę dzięki dynamicznym awansom i możliwościom na całym świecie.

OBOWIĄZKI

  • tworzenie wysokowydajnych aplikacji internetowych przy użyciu NodeJS i TypeScript;
  • integracja z istniejącymi i nowymi systemami backendowymi;
  • rozwój ad hoc, a także przeglądanie/poprawianie kodu z kolegami;
  • identyfikacja problemów i podejmowanie inicjatywy w zakresie proponowania rozwiązań;
  • pisanie czystego, łatwego w utrzymaniu i wydajnego kodu;
  • wdrożenie funkcjonalności back-endowej zgodnie z wymaganiami;
  • utrzymywanie naszych istniejących funkcji poprzez opracowywanie ulepszeń i poprawek.

PODRÓŻ KANDYDATA

Rozmowa z rekruterem - Rozmowa techniczna - Zadanie techniczne - Rozmowa z CEO

Brzmi interesująco? Aplikuj już teraz, nie czekaj.

PRZEDSIĘBIORSTWO

Jesteśmy firmą zajmującą się oprogramowaniem (SaaS) w Norwegii, pracujemy z księgową i pensją. Jesteśmy start-upem i pracujemy nad tym od około 3 lat. Naszym celem jest stać się największym w Norwegii w obszarze księgowo-płacowym, a następnie uruchomić system za granicą.

Specjalizacje: Node.js
Słowa kluczowe: Node.Js, TypeScript

Przetłumaczone przez Google

3000$