Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Back-End Developer w AppCake

Opublikowano ponad 30 dni temu

810 wyświetleń

12 aplikacji   1 odpowiedź

AppCake
AppCake
Product
3
3 recenzji
Lena Polyakova
IT Recruiter
Więcej niż 3 lata
Intermediate
Praca zdalna

Jesteśmy międzynarodową firmą produktową AppCake, specjalizującą się w pomyślnym rozwoju aplikacji mobilnych, gier i narzędzi od 2017 roku. Poszukujemy programisty Back-end do pracy projektowej.

Wymagania:

  • Ponad 3 lata doświadczenia w tworzeniu stron internetowych (PHP 7+/JS/MySQL/Symfony 4+/Rabbit MQ/Docker/Redis i inne frameworki), (rozważymy kandydatów z doświadczeniem w Laravel, którzy są gotowi przejść na Symfony);
  • Dobre zrozumienie zasad OOP i ich praktycznego zastosowania;
  • Doświadczenie w budowaniu systemów CRM będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie z systemami CRM będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość i doświadczenie z Node.js będzie dodatkowym atutem.

Warunki pracy :

  • Praca projektowa.
  • Harmonogram jest bezpłatny.
  • Płatność po zakończeniu projektu

Obowiązki :

  • Pisanie serwerów i usług na potrzeby firm, począwszy od API dla aplikacji mobilnych po parsery i systemy CRM.

Zalety pracy w AppCake:

  • Rozwinięta kultura korporacyjna;
  • Silny zespół ekspertów;
  • Zdobywanie doświadczenia w tworzeniu nowych i wspieraniu istniejących projektów;
  • Możliwość awansu wewnątrz firmy, a także wdrożenia w nowych kierunkach;

Specjalizacje: PHP, Symfony, MySQL, JavaScript
Słowa kluczowe: PHP, BACKEND, symfony, back-end, backend-developer