Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Atlassian Manager / Engineer w PIN-UP.GLOBAL

Opublikowano ponad 30 dni temu

808 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Victoria
Victoria
Talent Sourcing Consultant
2 lata
Kijów
Upper Intermediate
Praca zdalna

PIN-UP. GLOBAL to ekosystem niezależnych firm zaangażowanych w cykl życia różnych produktów rozrywkowych. Firmy ekosystemowe wprowadzają innowacyjne technologie i niestandardowe rozwiązania dla rozwoju i skalowania produktów i usług.

Wymagania:

Wymagania:

— Ponad 2-letnie doświadczenie z produktami Atlassian (Jira, Confluence) Atlassian Server lub Data Center; — Doświadczenie w zarządzaniu komponentami Jira, w tym schematem przepływu pracy, schematem ekranów, schematem uprawnień; — Doświadczenie w pisaniu skryptów — umiejętność czytania/edycji/zapisu skryptów w Groovy lub SIL; — Doświadczenie w pracy z aplikacjami w celu rozszerzenia podstawowej automatyzacji; — Doświadczenie w tworzeniu różnych raportów; — Analityczny sposób myślenia; — Dobre umiejętności komunikacyjne; — Język angielski: średniozaawansowany.

Obowiązki:

— Przetwarzanie zgłoszeń od pracowników usług Jira i Confluence; — Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji produktów Atlassian dla firmy; — Doradzanie pracownikom firmy w zakresie obsługi produktów Atlassian.

Będzie dodatkowo:

— Doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych; — Doświadczenie w pracy z Atlassian JIRA API; — Doświadczenie w SQL.

Specjalizacje: Analyst

Przetłumaczone przez Google

2 lata
Kijów