Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

ASO (App Store Optimization) спеціаліст w Next level apps

Opublikowano ponad 30 dni temu

526 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

Next level apps
Produktova IT kompaniya
0 recenzji
Tamila Andrienko
HR - menedzher
0.5 roku
Kijów
Intermediate
Pełny etat

Przetłumaczone przez Google

Specjalista ASO (Optymalizacja App Store)

Poszukujemy doświadczonego specjalisty ASO (App Store Optimization) do zwiększenia ilości pobrań i podniesienia rankingu naszych aplikacji mobilnych.

Obowiązki:

  • Opracowanie i realizacja strategii ASO dla naszych aplikacji mobilnych w celu zwiększenia liczby pobrań i poprawy rankingów.
  • Analizowanie słów kluczowych i zwiększanie ich wykorzystania w tytułach, opisach i tagach naszych aplikacji.
  • Tworzenie kreatywnych i atrakcyjnych zrzutów ekranu i filmów w celu zademonstrowania funkcji i zalet naszych aplikacji.
  • Zwiększenie interakcji z użytkownikami, w tym zwiększenie liczby recenzji i ocen naszych produktów.
  • Śledź i analizuj wyniki ASO, poprawiaj efektywność i optymalizuj strategię

Wymagania :

  • Staż pracy na stanowisku Specjalista ASO to co najmniej 2 lata.
  • Znajomość i zrozumienie procesu optymalizacji wyszukiwarek w sklepach z aplikacjami (Google Play i App Store).
  • Doświadczenie w analizie danych i korzystaniu z narzędzi analitycznych (np. App Annie, Sensor Tower).
  • Możliwość pracy ze zrzutami ekranu, filmami i innymi narzędziami multimedialnymi w celu promowania naszych aplikacji.
  • Kreatywność i umiejętność tworzenia atrakcyjnych i użytecznych treści dla użytkowników.
  • Wysokie standardy jakości, dbałość o szczegóły i odpowiedzialność.
  • Umiejętność analizowania konkurencji i opracowywania strategii zwiększających konkurencyjność naszych produktów.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i współdziałania z innymi działami firmy.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym biurze, firma zapewnia cały niezbędny sprzęt;
  • Harmonogram od 09:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.
  • Przyjazny zespół profesjonalistów;
  • Możliwości rozwoju zawodowego i zawodowego;

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij nam swoje CV!

Specjalizacje: Android, Golang, iOS

Przetłumaczone przez Google

0.5 roku
Kijów
Pełny etat