Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Аналітик бізнес-процесів w Dzen

Opublikowano ponad 30 dni temu

693 wyświetlenia

2 aplikacje   0 odpowiedzi

Dzen
Dzen
Recruitment Agency
0 recenzji
Więcej niż 5 lat
Kijów
Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Grupa firm poszukuje analityka biznesowego, który dołączy do zespołu. Osoba, która pomoże opisać strukturę zespołów, usystematyzować ich interakcje, nauczy zespoły posługiwania się standardami, procesami biznesowymi oraz przygotuje biznes do skalowania. Jeśli to ty, wyślij swoje CV. Przeczytaj więcej o wakacie poniżej. Kogo szukamy? Ekspert, który pomoże usystematyzować biznesy, co zwiększy kapitalizację firmy.

Grupa firm poszukuje analityka biznesowego, który dołączy do zespołu. Osoba, która pomoże opisać strukturę zespołów, usystematyzować ich interakcje, nauczy zespoły posługiwania się standardami, procesami biznesowymi oraz przygotuje biznes do skalowania.

Jeśli to ty, wyślij swoje CV. Przeczytaj więcej o wakacie poniżej.

Kogo szukamy?

Ekspert, który pomoże usystematyzować biznesy, co zwiększy kapitalizację firmy. Nasz idealny kandydat:

  • potrafi analizować potrzeby biznesowe;
  • posiada doświadczenie w tworzeniu i realizacji procesów biznesowych;
  • ma doświadczenie w utrzymywaniu wypracowanych standardów i procesów biznesowych w aktualnym stanie i potrafi je doskonalić;
  • ma doświadczenie we wdrażaniu narzędzi do modelowania graficznego (BPMN, UML);
  • ma doświadczenie w poprawie wydajności pracy i przygotowaniu biznesu do skalowania;
  • rozwinął umiejętności konsultingowe, komunikacji biznesowej i coachingu;
  • posiada umiejętności planowania, organizacji i zarządzania czasem.

Jakie wyzwania i obowiązki Cię czekają?

  • usystematyzowanie pracy w firmie i przygotowanie systemu do skalowania;
  • monitorowanie procesów i ich aktualizacja w razie potrzeby;
  • projektowanie procesów biznesowych i org. schematy;
  • rozwój procesów zwiększających wydajność pracy;
  • projektowanie wewnętrznych standardów procesów biznesowych;
  • ułatwienie powstawania procesów biznesowych według standardów w każdym zespole i ich realizacji;
  • doradztwo i szkolenia zespołu.

Czego możemy się spodziewać w pierwszym miesiącu pracy?

  • audyt naszych systemów;
  • stworzono krok po kroku plan cyfryzacji firmy i narzędzia do tego celu;
  • zdigitalizowana struktura organizacyjna firmy;
  • doskonalenie jednej jednostki biznesowej, tak aby można było ocenić jej wynik i wartość dodaną w płaszczyźnie praktycznej.

Co oferujemy w zamian?

  • pracę w ambitnym zespole, który wie, jak wyznaczać cele i je osiągać;
  • przejrzysty system rozwoju kariery w firmie;
  • gwarantowane i uczciwe wynagrodzenie — nie zwolniliśmy żadnego pracownika z powodu wojny i nadal płacimy za pracę na czas;
  • ciekawy pakiet benefitów od firmy;
  • aktywna kultura korporacyjna, w której jest miejsce zarówno na naukę, jak i rozrywkę.

Jakie są warunki pracy?

Organizacja pracy: pięciodniowy tydzień pracy.

Biuro znajduje się w Kijowie w pobliżu stacji metra Druzhby Narodov. Jest wszystko co potrzebne do komfortowej pracy: starlinks, generatory, światło.

Być może naszym przyszłym analitykiem biznesowym jesteś Ty. Wyślij swoje CV już teraz, z przyjemnością Cię poznamy!

Specjalizacje: Business analyst, Analyst
Słowa kluczowe: аналітик, Business Process Analyst, Business Consulting

Kijów