Stanowisko zostało zamknięte przez spółkę
Znajdź podobne oferty pracy

Affiliate Manager w Already Media

Opublikowano ponad 30 dni temu

139 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Elena
Elena
Rekruter
1000$
2 lata
Pre-Intermediate
Praca zdalna

Już Media to międzynarodowy zespół w dziedzinie iGaming z ogromną wiedzą w tworzeniu i promowaniu stron internetowych na rynkach Tier 1-3. Poszukujemy proaktywnego i doświadczonego Affiliate Managera, który dołączy do naszego zespołu z chęcią rozwoju w tym obszarze i zagłębienia się w niszę iGaming.

Obowiązki:

- Badanie specyfiki GEO, niszy, ruchu, wsparcia konfiguracji i transakcji, komunikacji z menedżerami programów partnerskich

- Badanie podstawowych funkcji produktu akceptowającego ruch (formularze, konto osobiste, sekcje, aplikacja itp.)

- Praca z linkami polecającymi programów partnerskich, stronami docelowymi, ocena wydajności

- Komunikacja z zespołem wewnętrznym, przekazywanie informacji, zbieranie danych

- Analiza wskaźników ruchu i wyników w programie partnerskim (konwersja, rentowność, obliczenia itp.)

- Przeprowadzanie testów, wyciąganie wniosków i podejmowanie decyzji na podstawie uzyskanych wyników

- Podstawowa integracja istniejących i nowych kont w programach partnerskich poprzez Postback

Wymagania:

- Pełne zrozumienie, czym jest marketing afiliacyjny

- Doświadczenie w pracy z ruchem, programami partnerskimi, bezpośrednimi reklamodawcami

- Znajomość rodzajów transakcji i mechaniki ich działania w marketingu afiliacyjnym

- Znajomość i zrozumienie działania źródeł ruchu (SEO, PPC, FB, Push, Email);

- Znajomość i zrozumienie podstawowych zasad integracji z oprogramowaniem, umiejętność samodzielnej integracji z wykorzystaniem Postback

- Umiejętność pracy z dokumentami/arkuszami Google, Notion, Trello, MS Excel

- Doświadczenie z przeglądarkami anty-wykrywającymi, VPN

- Znajomość języka angielskiego: średniozaawansowany i wyższy (95% komunikacji w języku angielskim)

- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania powierzonych zadań, szybkiego reagowania na zmiany, zbierania niezbędnych informacji

Będzie plusem:

- Doświadczenie z TDS: Keitaro, Ads Bridge, Prizma, Volume lub analogi

- Doświadczenie w ruchu SEO/PPC

- Znajomość funkcjonalności i doświadczenie w pracy z CMS WordPress

Co oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenia powiązane z kursem dolara

- Praca zdalna, elastyczne poranki/wieczory

- Zajęcia korporacyjne w internetowej szkole języka angielskiego

- Zwrot kosztów leczenia

- Rekompensata za wydatki sportowe

- Prezenty na urodziny i ważne wydarzenia

Specjalizacje: Community Manager
Słowa kluczowe: igaming, Affiliate Marketing, Remote Work, betting, affiliate manager

Przetłumaczone przez Google

1000$
2 lata