Premia za zatrudnienie: 600$ - 650$

Następna praca

Accounts Payable Specialist w Ortnec

Opublikowano ponad 30 dni temu

785 wyświetleń

3 aplikacje   1 odpowiedź

Ortnec
Ortnec
Ortnec
0 recenzji
Tatyana
Tatyana
recruiter
6000 - 6500$
2 lata
San Jose
Upper Intermediate

Specjalista ds. rozliczeń z dostawcami II będzie odpowiedzialny za przeglądanie, przetwarzanie i uzgadnianie wszystkich otrzymanych przez firmę faktur.

W razie potrzeby będą ściśle współpracować z zespołem A/P, innymi członkami grupy księgowej i kierownictwem projektu. Osoba musi posiadać silne umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem, być zorientowana na szczegóły, mieć profesjonalne podejście i być rzetelna. Rola wymaga biegłości w Excelu i Wordzie, 10 klawiszy dotykowych, a doświadczenie z JDEdwards jest plusem.

Kluczowe Obowiązki:

  • Przed dokonaniem płatności przejrzyj wszystkie faktury pod kątem odpowiedniej dokumentacji i zatwierdzenia
  • Sortuj i dystrybuuj pocztę przychodzącą
  • Przetwarzaj 2-kierunkowe faktury pasujące do PO, do ponad 100 pozycji
  • Ustaw priorytety dla faktur
  • Kontrole procesu
  • Dopasuj faktury do czeków, uzyskaj wszystkie podpisy na czekach i odpowiednio rozdystrybuuj czeki
  • Odpowiadaj na zapytania dostawców
  • Uzgadniaj oświadczenia dostawców, badaj i koryguj rozbieżności
  • Pomoc w zamknięciu miesiąca

Kwalifikacje:

  • Ponad 2 lata doświadczenia w rozliczeniach z dostawcami
  • Wymagane wykształcenie średnie, mile widziane kursy księgowości
  • Musi mieć silną etykę pracy
  • Musi być dobrze zorganizowana i samodzielna
  • Musi być w stanie postępować zgodnie ze standardowymi procedurami składania dokumentów
  • Biegły w programie Excel i Word, 10 klawiszy dotykowych, JDEdwards doświadcza plusa
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów, znajomość podstawowych zasad rachunkowości, umiejętności dokumentowania, umiejętności wyszukiwania i rozwiązywania problemów, analizy danych i umiejętności pracy wielozadaniowej

Dlaczego jest to świetna okazja: To świetna okazja do pracy w rozwijającej się firmie, która oferuje konkurencyjne wynagrodzenie i hybrydowy harmonogram pracy. Osoba będzie musiała być w biurze tylko 1-2 dni w tygodniu. Ta rola oferuje również możliwość awansu na wyższe i kierownicze stanowiska.

Rozważani są tylko kandydaci, którzy są obywatelami USA lub posiadaczami zielonej karty.

Specjalizacje: Mobile App Development
Słowa kluczowe: Hibrid work

2 lata
San Jose