Następna praca

Account manager w Admix Global

Opublikowano ponad 30 dni temu

559 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
Evgeniya
Evgeniya
HR-menedzher
600$
1 rok
Dnipro
Upper Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna
Przeprowadzka do innego miasta

Firma Admix Global istnieje od 2016 roku i przez ten czas dała się poznać jako rzetelny partner. W 2022 roku Admix Global znalazł się na liście Top 100 najszybciej rozwijających się firm, a w 2023 roku został uznany przez Clutch za najlepszą agencję linkbuildingową.

W związku z rozwojem poszukujemy do naszego zespołu Account Managera . Dążymy do wyjątkowych wyników, zapewniając naszym klientom i partnerom poziom usług spełniający najwyższe standardy.

Co będzie wchodzić w zakres obowiązków:

— Przyjmowanie przychodzących żądań klientów;

— Zarządzanie relacjami z klientami, w tym regularna komunikacja, identyfikowanie ich potrzeb i dostarczanie rozwiązań;

— Udzielanie konsultacji klientom;

— Kontrola płatności;

— Komunikacja z zespołem Linkbuilder.

Umiejętności niezbędne do pracy:

— Doświadczenie w obszarze obsługi klienta lub sprzedaży od 1 roku;

— Pewny użytkownik komputera;

— Możliwość pracy z dużą liczbą tabel i danych;

— Znajomość języka angielskiego na poziomie Upper-Intermediate;

— Znajomość SEO będzie dodatkowym atutem;

— Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność skutecznej interakcji z różnymi klientami;

— Odpowiedzialność, inicjatywa i orientacja na wyniki.

Zalety pracy w naszej firmie:

— doskonalenie znajomości języka angielskiego;

- trening i rozwój;

— przepisy i instrukcje;

— system motywacji i zachęty;

— święta korporacyjne;

— komfortowe warunki pracy;

- budowanie zespołu.

Co oferujemy:

— Konkurencyjne wynagrodzenie ze stałym kursem wymiany USD;

- Godziny pracy od poniedziałku do piątku od 09:00 do 18:00. Weekendy sobota - niedziela;

— Pracę z najlepszymi specjalistami w dziedzinie marketingu;

— Możliwość rozwoju kariery;

— Płatność za kursy języka angielskiego lub zaawansowane szkolenia na koszt firmy;

— Przyjazną i pełną energii atmosferę pracy;

— Płatny urlop wynoszący 24 dni kalendarzowe w roku. Hospitalizowany.

W liście motywacyjnym wskaż pożądany poziom wynagrodzenia i uzasadnij, dlaczego powinniśmy zaprosić Cię na rozmowę kwalifikacyjną!

Dział HR na Telegramie: @HR_admixglobal.

Dołącz do naszego przyjaznego zespołu!

Specjalizacje: Marketing
Słowa kluczowe: Account manager, SEO, english, Linkbuilding

Przetłumaczone przez Google

600$
1 rok
Dnipro
Pełny etat